DD dieta - Dummlesteinova dieta

DD dieta - Dummlesteinova dieta

31.5.2010 00:00  |  Diety

Režim DD diety vyžaduje podrobnější popis a hodnocení. Jeho autorem je americký lékař dr. Dummlestein. Tento lékař byl za svoji "dietu" prohlášen za génia (ale nevím kým, protože určitě ne americkou odbornou dietologickou společností), ačkoliv pouze "oprášil" postup, datovaný z třicátých let 20. století. ... celý článek

Komentářů: 3 | Poslední komentář: 31.7.2012 13:29

Komentáře

reagovat 18.3.2012 22:21 - Moony

Bože, to je ale kravina! Jakožto člověk, který se o zdravou stravu dlouhodobě zajímá, mohu zodpovědně prohlásit, že pokud by se tohohle někdo držel, tak je na nejlepší cestě k dlouhodobé obezitě a zničení zdraví. A proč to říkám tak rezolutně? Protože jsem tohle ještě před lety z vlastní blbosti dělala a přesně vím, jak to dopadlo!
Roky jsem nesnídala a považovala to za něco samozřejmého - na snídani není čas, po ráno ani nemám na jídlo chuť, bylo by mi po jídle špatně, bla bla bla... Pak jsem zkusila snídat až cca 20-30 minut po probuzení, nejprve jen ovoce, a zjistila jsem, že to najednou jde, žádné bolesti břicha, žádný stres, pohoda. A nejenom to, zjistila jsem, že mé tělo pak funguje mnohem lépe, nejsem hned unavená, nejsem tak náladová a podobně... Od té doby snídám každý den a považuji to za základ, věřte, že bez snídaně opravdu nelze jíst zdravě, natož pak zhubnout. A pokud máte se snídáním problémy, jako jsem mívala já, zkuste můj postup (snídat až 20-30 minut po probuzení a zpočátku jen ovoce) a určitě to půjde :)
O nejezení celé dopoledne ani nemluvě, to jsem bohužel dělala při chození na střední, nesnídala jsem, nesvačila, neobědvala a o jídlo jsem se starala až někdy ve tři, když jsem šla ze školy. A co jsem pak jedla? Kvůli vlčímu hladu jsem stejně skončila v nejbližším obchodě, v oddělení pečiva a sladkostí - dokonalý základ obezity, vřele "doporučuji"!
Lidi neblbněte a dejte tělu, co potřebuje, ono vám to pak vrátí tím, že budete zdraví a třeba i snáze něco zhubnete... :)

reagovat 31.7.2012 12:14 - doporučuji

Dana Buahová tel.603 830 674

prádává prostředky a předvádí čistění koupelen,koberců,taky půjčuje čistící stroje...velmi dobré levné

reagovat 31.7.2012 13:29 - mau-mau

Tam se ale psalo o střídání dnů, kdy se snídá, a dnů bez jídla po celé dopoledne, navíc v určité dny kaloričtější příjem než obvykle. Mně to nepřipadá nelogické, v podstatě kdyby člověk jedl čistě podle své chuti, příp. momentálních možností (časových, finančních...), tak by to mohlo dopadat podobně. Já osobně, když se nad tím zamyslím, v podstatě jím podobně: Někdy snídám, někdy ne. Některé dny jsem jen na zeleninových salátech, jindy zase celý den požírám ořechy a tučná avokáda. Včera jsem za celý den snědla 1 celý meloun. Praktikuju to takhle už nějaký čas a postavu i zdraví mám dokonalé. K nějakému přežírání a nezvladatelným chutím to taky nevede. Pokud tělo dostane dostatek všeho, co potřebuje, je mu jedno, jestli je mu to dávkováno v nějakých pravidelných hodinách.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Bože, to je ale kravina! Jakožto člověk, který se o zdravou stravu...
Moony  |  18.3.2012 22:21

Dana Buahová tel.603 830 674 prádává prostředky a předvádí...
doporučuji  |  31.7.2012 12:14

Tam se ale psalo o střídání dnů, kdy se snídá, a dnů bez jídla po...
mau-mau  |  31.7.2012 13:29

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *