Sluneční dieta

Sluneční dieta vznikla na Hawai. Hlavní zásadou je jíst potraviny v souladu s pohybem slunce na obloze. Další zásadou sluneční diety je konzumace především zásadité stravy, která chrání organismus před záněty a pití aloe vera šťávy, která čistí trávicí trakt.

Ráno, když slunce vychází na oblohu, se jí potraviny ovoce a ořechy, které rostou na vrcholcích stromů jako např. banány, kokos, jablka, broskve, avokádo či hrušky. Zdrojem bílkovin jsou ořechy.  Máčení mandlí a vlašských ořechů ulehčuje jejich trávení.

Poté, kdy po pravém poledni začne slunce klesat, konzumují se k obědu ty části rostlin, které se nacházejí blízko povrchu země - zelí, luštěniny, obiloviny, listnatá zelenina, melouny, dýně, okurky, papriky...

Večer se konzumují potraviny, které rostou pod povrchem země či se nachází v moři - brambory, mrkev, tuřín, celer, mořské plody.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (5)

 • Obrázek uživatele gasg
  gasg (anonym)

  Nějak se v té dietě zapomělo na maso..

  Kvě 03, 2011
 • Obrázek uživatele .
  . (anonym)

  jen žer chcíplotiny

  Kvě 03, 2011
 • Obrázek uživatele Helena
  Helena (anonym)

  Nooo, večer se doporučují mořské plody a to snad je i maso..Hlavně ořechy a jejich bílkoviny maso plně nahradí, tělo si odpočine. Léta držím občas pár takových dní a pokaždé se cítím fajn.

  Kvě 03, 2011
 • Obrázek uživatele honza
  honza (anonym)

  Skvělé bydlení v čisté lokalitě pražské Libuše: http://www.kzpii.cz/Projekty/Dokoncene-projekty/Libussky-Dvur.html

  Kvě 07, 2011
 • Obrázek uživatele Barbara
  Barbara (anonym)

  Škola hubnutí on -line - pokud hodláte opravdu změnit svůj tělesný vzhled, zaregistrujte se do on-line školy hubnutí, ve které se naučíte modelovat svůj tělesný vzhled nejen prostřednictvím speciálních italských receptů, ale také prostřednictvím svého vlastního podvědomí. Požádat o registraci do kurzu můžete na tomto e-mailu: on-line.scuola@libero.it -komunikace probíhá v jazyce českém Pár důležitých info o kurzu: Zahájení: kdykoliv Délka trvání: 12 týdnů Nutné pomůcky: 1. Pevné rozhodnutí: - chtít změnit svůj tělesný vzhled - chtít změnit svůj zaběhlý způsob stravování - chtít přestat kritizovat své vlastní tělo - CHTÍT ZAČÍT MILOVAT SVÉ VLASTNÍ TĚLO 2. PC + internet 3. pracovní blok + propisku 4. Vyčlenit si 10 - 15 min. denně pro zpracování domácích úkolů CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD ON-LINE ŠKOLY HUBNUTÍ ? 1. Obdržíte nový fyzický a sportovní vzhled 2. Odhalíte pravý důvod, proč se Vaše tělo rozhodlo budovat tukové zásoby 3. Naučíte se komunikovat se svým podvědomím 4. Naučíte se způsobu, jak obelstít vlastní myšlenky, které Vás nutí k přejídání 5. Obdržíte unikátní a vynikající italské recepty, díky kterým ušetříte nejen čas nutný pro přípravu jídel, ale také díky kterým se Vám podaří efektivně snižovat Vaší tělesnou váhu bez JO-JO efektu. Cena za kurz ŠKOLY HUBNUTÍ ON-LINE: 1.980,- Kč ( délka trvání 12 týdnů )

  Kvě 02, 2012

Přidat komentář

Reklama

Reklama