Reklama

Hubnu 9 kg do maturáku=o)přidá se někdo?

Amarant (Ne, 14. 12. 2008 - 16:12)

mela jsi jich snist 20, to bys zhubla 2 kila

j (Ne, 14. 12. 2008 - 15:12)

o to mi prave jde byt tam za hvezdu.Chci mit jeste tak o 3 kg min,ted mam 59 kg,jen me nasralo,ze jsem po tech knedlikach zhubla jen kilo.

Lajla (Ne, 14. 12. 2008 - 10:12)

Ahojky,v pátek večer jsem se sem už nedostala a včera taky ne(ty víkendy)..:o)jsem ráda že se vám daří,já se cítím mnohel líp a věřím že zvládnu i kritické vánoce,dělám to pro sebe..Bíbí:je supr,že se i úmyslně hýbeš,já na to nemám moc času,tak jsem alespoň včera,kdy jsem byla na horrách,vyrazila na dvouhodinovou procházku:)včera:-celorrnný rohlík s florou light,vejce na měkko-šťáva z pomerančů-celozrnné těstoviny,žampiony,parmazán-cottage,rajčata-krůtí steak,sýr 30%,a míchaný salát ze všeho možnéhoJinak dnes mám spoustu učení,týdenní úklid,tak se zase ppůjdu aspoň projít.:o)Ivet,jsem ráda,že to povzbudilo a určitě to zvládneš taky,je to docela i zábava:o)

Krokouš (Ne, 14. 12. 2008 - 00:12)

J - Ty budeš na maturiťáku za hvězdu!

j (So, 13. 12. 2008 - 21:12)

snidane-3 rohliky,3 smaz.vejce na veprove sunce,sklenice kakaa s plnotuc.mlikem a chodsky kolac(cely)svacina-3 karbanatky a hranolky,2 chlebicky s majonezou a vejcem,kokosovy dort a kava late.obed-kure na smetane,5 knedliku,svacina-halusky s brindzou a skvarkama,vecere-spagety s gulasem,2 rohliky a krabi salat s majonezou,syr gouda,4 koblizky,jogurt a studentska pecet.

Bíbí (So, 13. 12. 2008 - 09:12)

Pátek: 2celozrné rohlíky, cottage, rajče jogurt activia, půlka pomela těstoviny se špenátem-menší miska jablko, mandarinka lučina, celozrný rohlíkKolo-1hodina, bazén-1,5h.

Iveta (Pá, 12. 12. 2008 - 16:12)

Teda Lajlo já tě obdivuji a musím říct, že když čtu jak to dodržuješ tak mě to dost povzbudilo.Tak držím palce at vytrváš a jdu si udělat nějakou lehčí večeři.

Lajla (Pá, 12. 12. 2008 - 05:12)

Takže je ráno právě jsem se zvážila a změřila:174 cm/72,5 kg (zbývá cca 8,5 kg za 8 týdnů)-prsa:95 cm-pas:73 cm-boky:102 cm-stehno:61 cmVšechno kromě pasu jsem měřila na nejsilnějším místě.Jinak dnes večer se nedostanu na internet,tak se ozvu potom,jak to šlo.Už jen 8,5 kG!juchůůůůů:o)

Lajla (Čt, 11. 12. 2008 - 22:12)

Ahojky,tak dneska:snídaně:ovesné vločky 50g,mléko 150 ml,medsvačina:4 menší mandarinky oběd:kuřecí maso(v páře),ledový salát,cherry rajčatasvačina:sýr eidam 30% 30 g,okurkavečeře:dušený pórek,rybí filé,kariA co vy,jde to zatím?:o)napíšu jak dopadlo zítřejší "startovní" vážení a měření.pa a hodně sil!!:o)

Lajla (St, 10. 12. 2008 - 22:12)

Ahojky,jsem ráda,že jsme se takhle našli,čím víc-tím líp.Tak já u jsem dneska dodržovala zdravý a vyvážený jídelníček jak ze žurnálu;o)snídaně:knäckebrot 4ks cottage 100g rajčata 80gsvačina:jablkooběd: celozrnný rohlík eidam 25g kuřecí šunka 25g okurkasvačina:bílý jogurt kiwivečeře: tuňák ve vlastní šťávě 150g rajčata 200g okurka 200gJinak jsem toho nalítala a namrzla dost při lítání na autobus,škola atd.Zítra jsem zase napíšu jídelníček,jak mi to šlo.Radši si to zatím vážím,páč si nejsem úplně jistá a nechci jíst moc ani málo.Jak se daří vám?Pozítří ráno se zvážím a přeměřím a písnu to sem.Tak držím palce,my to zvládnem,zvládli to i jiní:o)Lajla

anna (St, 10. 12. 2008 - 21:12)

Mam tak velke bricho,ze si nemohu ani zavazat tkanicku u boty... jsem sama a nebo mate podobny problem..? anna

Ivet (St, 10. 12. 2008 - 20:12)

Ahojky tak jsem opět tu no sem na sebe docela zvědavá jak to vydržím a zrovna teď přes vánoce ale zkusím to:) Sem si řekla že do dubna prostě musí ty kila dolů. Hlavně to chce hubnout zdravě a pomalu a taky už se v létě nechci schovávat za volná tílka. Když js evšude tolik krásnýho sexi oblečení. No tak snad to zvládnem slečny společně.

maciiii (St, 10. 12. 2008 - 12:12)

ahoj devcata - jakej teda mete plan..?Lejlo, napis mi tvuj jidelnicek treba za jeden den..? Co jsi vcera jedla.diky za inspiraci

ema (Út, 9. 12. 2008 - 21:12)

tak ja tiez s pohybom nic moc,dnes som si po dlhsom case zacvicila a uplne som nevladala:(..hlavne tu stravu upravit, tu ja mam strasnu, ale ked sa spravne motivujem a budeme sa podporovat tak to hadam spolu niekam dotiahneme:).

Ivet (Út, 9. 12. 2008 - 21:12)

Ahojky tak mě sice nečeká, žádná velká akce ale ráda se přidám. I tak jsem chtěla hubnout ale myslím,že s více lidma by to mohlo jít lépe. Na pohyb taky nemám moc času vstávám brzy celý den e škole a domu přijdeu večer uplně zničená. Možná by se tam ale nějaká půlhodinka navíc našla:)

Lajla (Út, 9. 12. 2008 - 20:12)

Holky tak to jste mi udělali radost:o)jinak maturák mám začátkem února...zhubnout už chci delší dobu tak to beru jako motivaci:o)teď mám cca 174cm a 73kg,v pátek to se napíšu přesně.Od zítra už budu dodržovat dietní jídleníček,a večer napíšu jak se dařilo.Vím,že bych se měla taky hýbat,ale nemám na to moc času,nejvíce vysportuji při sexu:D tak snad se dokopu i k nějakému pohybu.Jak jste na tom vy?

Bíbí (Út, 9. 12. 2008 - 18:12)

Já se přidám:)Kilo za týden zní dobře.

Ema (Út, 9. 12. 2008 - 18:12)

ahoj tak ja by som sa rada pridala tiez tento rok maturujem ibaze az v marci a maji..v cesku sa skor maturuje?robim prijimacky na masarykovu a vychadza mi to na akademicky tyzden preto sa pytam....uz by som chcela so sebou nieco robit lebo sa necitim dobre mam cca 65kg a 164cm tak zacnime idem dnes cvicit papa

Lajla (Út, 9. 12. 2008 - 09:12)

Ahojky,tak jsem se rozhodla zhubnout zdravým způsobem nejlépe 9 kg do maturáku..ten mám za 64 dní,takže to znamená asi kilo za týden.Vážit a měřit se budu každý pátek,hubnout se chystám vyváženým poměrem tuků,sacharidů a bílkovin a energetickým příjmem 4000-5000 kj denně.Budu ráda,když se někdo přidá,ať už jakýmkoli způsobem a z jakéhokoliv důvodu.V pátek sem napíšu jak to vypadá,jinak pár kilo už mám úspěšně dole.Když se mi nepodaří celých 9 kilo,nebudu z toho nijak nešťastná,budu ráda za každé kilo,ale svůj režim chci dodržovat dle plánu.Tak snad se najde někdo kdo se přidá:o)hodně zdaru při hubnutí i v životě,Lajla

Reklama

Přidat komentář