Reklama

jidlo v tehotenstvi

d (Pá, 29. 9. 2006 - 02:09)

Posledni dotaz jsem pred rokem take resila a bylo mi receno lekaarem ze si s tim nemam delat starosti pokud nejsem vylozene alkoholik.S tim jidlem ...zvracela jsem prvni 3 mesice vse nekolikrat za den.Take jsem jedla malo nekdy skoro vubec proste to neslo a nebo to slo naopak hned ven.Vzdycky jsem zkousela , premyslela co ten den bych vydrzela snist.Probrala jsem vzdy temer vsechno mozny jidlo a nakonec jsem jednu dve veci ktere bych jakz takz pozrela nasla.Pokud si vzpominam bylo jeden den treba kiwi...takze jsem jich nedla za den treba 10, druhy den jsem kiwi nesnesla ale zvladla jsem treba trochu dusene sunky, pak uz jsem sunku nemohla ani jednou a zase sly pomerance.Casto hroznove vino.Bylo to vetsinou ovoce a zelenina plus suchy rohlik ten sel.Ale jen v nejakou chvili behem dne.Vetsinou se mi dobre jedlo hodne hodne pozde v noci.Pila se mi spatne i obycejna voda nejvic sla stava-klasicky sirup jo a jeste sem tam k jidlu presnidavka/pro deti/.Bylo to hodne malo veci a prvni mesice jsem zhubla asi 2-3 kg ale lekar rikalze je to v poradku ze se to stava.Ty jidla je lepsi vybirat v hlave v krame se mi delalo strasne!!! spatne.Po 3 mesicich to zmizelo.Bylo mi spatne jen hodinu dve kdyz jsem vstala.To jsem nic nejedla a sem tam zvracela /jen stavy/.Vecer uz jsem vyslovene mlsala.Jinak na pripadnou zacpu je vyborna vlaknina maji ji v lekarne menuje se neco jako psylium nebo tak.Bombony na nevolnost mi rozhodne nepomahaly.Ta cola taky ne nebot mi z ni bylo spatne uz kdyz jsem videla lahev.To me dost mrzelo nebot jsem do te doby pila asi 8 let 1 dennne :-)I po porodu jsem ji asi pul roku nemohla ani citit.Ted uz je to ok.Ted me jeste napada ze se mi dobre jedl hlavkovy salat v klasicke octove zalivce.Neni to sice zadny jidlo ale kdyz clovek nepozre fakt nic tak aspon neco.Chce to probrat ty jidla protoze se to kazdy den menilo.Ale neco se nakonec vzdy naslo:-)

lucie (Čt, 28. 9. 2006 - 17:09)

Prave jsem zjistila, ze jsem tehotná, pradchazeji mesic jsem normalne pila, pivo, ale i vino. Muze to byt problem? Mam se snazit nejak "procistit"?

janys (Út, 19. 8. 2003 - 03:08)

O miminko se neboj, to si vezme, co potrebuje, je to takovy maly parazit. Spis jde o tebe, abys s sebou nekde nesvihla. Hlavne se snaz pit. Po troskach, studeny a bez bublinek. Rozhoupanej zaludek dobre snasi ledovou vybublanou coca-colu. Jinou znacku coly ne! Jez aspon piskoty, nejaka energie tam je.Jinak to nechutenstvi a blinkani je vcelku "bezne" az do konce 3.mesice. Pak by to melo prestat. Pokud ne, zajdi s tim k lekari, to uz nebude sranda. Zvlast jestli hodne drasticky zhubnes. Musis se snazit jist, energii k zivotu nacerpas jedine z jidla. Zkus nejaky cucavy bonbony z lekarny - s hroznovym vinem. Zeptej se, co ti doporucej.Cau!

andrea (Po, 18. 8. 2003 - 22:08)

Mam problem jsem dva mesice tehotna a jim hodne malo nechutna mi jist tak jim treba jen dvakrat za den a rano zvracim nevim zda je to dobre pro miminko taky pracuji v kuchyni a zveda se mi zaludek kdyz musim dychat ty vypary z jidla.Prosim o radu

Reklama

Přidat komentář