Reklama

POTRAT

Ester (Čt, 3. 7. 2003 - 10:07)

pro P,ty jsi vážně nenormální, když se nervuješ i přesto, že holka bere prášky a ty kondom. jeden den vůbec nic neznamená. Lidské tělo není přece žádný stroj. Spát s holkou se ti líbí, ale nést s tím spojená rizika se ti nelíbí. Je vidět, že jsi toho v životě prožil hodně málo. Jinak bys věděl, že % otěhotnění u holky, co bere prášky je téměř 0 a k tomu kondom,tak to bych se vůbec nebála. Jestli budeš plašit každý měsíc celý život, tak tedy upřímnou soustrast:-). U mě je normální, že mám třeba 10 dní zpoždění a nedělám si z toho nervy. A neberu prášky. Tak hlavu vzhůru.

P. (Čt, 3. 7. 2003 - 09:07)

Všem bych chtěl moc poděkovat za pomoc!Měl jsem krušnou noc a to tím, že jsem nemohl usnout.:) Pořád jsem myslel na to, jak budu v 17 trátou atd. bylo mi z toho docela nanic. Asi ve 3:48 se ozval mobil, že to moje láska dostala:)) Asi to bude tím, jak říká Terezka, že to ovlivnilo prostředí. Ještě jednou díky a úžívejte krásného počasí!:O) a hlavně mějte se rádi:O)

Tereza (Čt, 3. 7. 2003 - 08:07)

Tak v tom případě zachovej klid, šance na otěhotnění je opravdu téměř nulová. Že to sedmkrát dostala na hodinu přesně neznamená, že už to tak bude do konce života. Denní zpoždění je i při užívání HAK naprosto normální, zvlášť když má děvče trošku změnu prostředí a návyků - dovolená. Kdyby měla zpoždění týden, pak už by byl důvod se znepokojovat, ale i v tomhle případě by se nejspíš jednalo o hormonální nerovnováhu. Vím, že jsou to určitě nervy, ale tady opravdu zatím není proč se znepokojovat. Tak přeju brzký příjezd Rudé Armády :-))

Á. (Čt, 3. 7. 2003 - 07:07)

Ahoj P.,píšeš, že je tvá dívka na dovolené a ještě si ani neudělala těhotenský test. Myslím, že to zpoždění může být i změnou prostředí. Mě se to stává. Ať si udělá ten test. Pak uvidíte.

Adka (St, 2. 7. 2003 - 22:07)

Ať si udělá těhotenský test, potom je to třeba řešit. Zatím nešil, ženský organismus je nevyzpytatelný.Hodně štěstí...

P. (St, 2. 7. 2003 - 19:07)

moc dík. Doufám že to nic nebude prášky brala pravidelně. tak pravděpodobnost je 0.0001 a ještě když jsem měl kondom tak je téměř nulová. Ale stejně z toho mám dost divněj pocit "co když!"

coroner (St, 2. 7. 2003 - 19:07)

Pravděpodobnost že to končí RS průserem je velmi malá. Jde spíše o predispozici. Ale ty nohy se občas podlamujou.Jinak držím palce!!!!!!!

P. (St, 2. 7. 2003 - 19:07)

No to jsi mi pomohla. Hned na mě vyjedeš s RS. doufám že to nic není. jinak fakt nastane peklo:(

coroner (St, 2. 7. 2003 - 18:07)

V případě že jde jenom o jeden den, tak se ještě nic neděje, ačkoliv chápu, že jsou to nervy...Dalšími řádky nechci strašit, ale každá žena by měla být informována o jednom z rizik potratu, které není běžně známo ani mezi lékaři:Při otěhotnění dochází v organismu ženy k intenzivnímu soustřeďování kontraktivní energie do oblasti pohlavních orgánů. Tato energie pak slouží jako jeden ze základů pro růst plodu.Odstraněním plodu dochází k rozptylu této nevyužité energie do organismu, což přináší celkové oslabení v této části těla.Jelikož v těsném sousedství se nachází centrum, které zásobuje energií dolní končetiny, dojde i k jeho oslabení, což se může v pozdější době projevit zvýšenou zátěžovou únavností při běhu, delší chůzi a podobně.V ojedinělých případech, které jsou však ještě většinou podmíněny dlouhodobou nevhodnou životosprávou, může dojít k vyhrocení tohoto bioenergetického problému ve formě roztroušené sklerózy.Pozvolný nárust těchto případů je varující.Pokud se žena už definitivně rozhodne pro umělé ukončení těhotenství, mělo by to být provedeno co nejdříve, aby riziko pozdějších komplikací bylo co nejmenší.

P. (St, 2. 7. 2003 - 17:07)

Prosíííím ať už to dostane to čekání mě zabije!:(

P. (St, 2. 7. 2003 - 17:07)

Ona je na dovolené a ještě si nedělala ani těhotenský test. takže žiji v nevědomosti. Ale psala mi že je zoufalá, už sedmkrát to dostala za sebou na hodinu a teď nic skoro den :(

Tereza (St, 2. 7. 2003 - 16:07)

A nebude to spíš hormonální porucha??? V případě dvojité ochrany je to mnohem pravděpodobnější než těhotenství. Už ji vyšetřil gynekolog?

P. (St, 2. 7. 2003 - 15:07)

Dík. Víš ono je to děsně zvláštní. Ona bere prášky + já skoro furt kondom. nechápu to. Jsem z toho úplně mimo. P.

Á. (St, 2. 7. 2003 - 15:07)

Miniinterrupce je do 8. týdne, potrat do 12. týdne (4 měsíce jak si myslíš v žádném případě). Čím je to dýl, tím je to nebezpečnější a dražší . Myslím, že jsou ceny tak od 2500,- Kč výše podle télky těhotenství.Rozhodně to ale nedoporučuji. Je to velice psychicky náročný zákrok, smůla je, že si to člověk většinou uvědomí moc pozdě.

P. (St, 2. 7. 2003 - 14:07)

Ahoj chtěl bych se vás zeptat kolik potrat stojí a do kdy je možné potratit. do 4 měsíců? dík za všechny příspěvky. "Asi máme s mojí holkou problém":(

Návštěvník (Čt, 1. 1. 1970 - 01:01)

Janinko, pozor na to!...Jo tak před KOMISY musela? Co to je, ta komisa?

Reklama

Přidat komentář