Reklama

Jak na HUBNUTÍ

Návštěvník (Pá, 6. 4. 2001 - 23:04)

DENISO,Adipex jsou léky, které se berou jednou denně a působí přímo na centrum chuti k jídlu v mozku /vyjádřeno samozřejmě laicky/, to znamená, že bys teoreticky neměla mít na jídlo vůbec chuť. Bohužel ne každý doktor je ochotný je předepsat, berou se většinou l měsíc max. 3 .

Návštěvník (Pá, 6. 4. 2001 - 21:04)

Ahoj a přeji zdar. Odkud jsi. Taky bych ráda s někým hubla. Mám podobný problém. Sladkosti nemám moc v oblibě a stejně tloustnu. Je mi 31. Napiš mi na adresu boh.kubickova"raz-dva.cz

Návštěvník (Pá, 6. 4. 2001 - 10:04)

měla jsem pokoj s váhou asi tak do 30.Pak to začalo.Pořád přiberám víc a víc:Sladkosti ty mi moc nejdou.Diety Ty jsem vyloučila,protože po každé dietě bylo nějaké to kilo navíc.Tablety ty jsem také vyskoušela,bylo to marné.Teď jsem se rozhodla omezit jídlo nevím jak dlouho to bude trvat než uvidím nějaký výsledek. Zdavím Vás

Návštěvník (Čt, 5. 4. 2001 - 11:04)

Ahojky holky mohli byste my vysvetlit princip adipexu??? Nevim vubec co to je???Dekuji

Návštěvník (Čt, 5. 4. 2001 - 09:04)

Milé dámy, čtu Vaše příspěvky a vidím, že v tom nejsem sama. Taky bych potřebovala nutně zhubnout, už jsem vyzkoušela snad všechny diety, taky Adipex, ale všechno mělo jen jo-jo efekt. Cvičit bohužel moc nemohu, a tak chodím aspoň plavat (občas). Je mi 38, mám 3 děti, manžela a náročné (ale bohužel) sedavé zaměstnání. Teď zkouším ráno se najíst (celozrnný chleba + nizkotučný sýr apod) v poledne zeleninový nebo ovocný salát, event. ovocný tvaroh nebo jogurt Vitalinea a snažím se jíst nejpozději do 16,00 hod., když mám velký hlad vezmu si okurku nebo rajče, podařilo se mi zhubnout za 14 dní 1,5Kg, vím není to moc, ale kdyby to takhle fungovalo dál, měla bych do léta aspoň cca 6Kg dole. Jsem z Prahy a potřebovala bych "parťáka" na to plavání, abychom chodily pravidelně.

Návštěvník (Po, 2. 4. 2001 - 13:04)

Ahoj Sisi, tak to si ma nevidela, niekedy ma clovek nizsiu vahu, na aku vyzera a zase naopak, preto si myslim, ze nie je spravne davat do pomeru vysku s vahou. Mam hrozne silne stehna a kopu celulitidy, prave dnes uz musim ist do fitka, lebo vybehnem par schodov a som hotova. Navyse, dieta nie je moja parketa, zistila som, ze ked hladujem, tak som psychicky velmi vycerpana, radsej budem niekde makat. Moj priatel studoval telocvik a venuje sa tymto problemom, takze viem zopar veci aj od neho. Dietou clovek zhodi v prvom rade svalovu hmotu a vsetko to dobre, co ma na sebe, takze tukova vrstva sa odburava az uplne posledna. Ked cvicite, prve co stracate su cukry a tuk sa zacina odburavat az po polhodine tvrdej makacky. Osobne som radsej za cvicenie, ako za diety, lebo dieta je len docasna. A este je dobre, ked si clovek vybuduje navyk na cvicenie, je to ako droga, ked s tym raz zacnete a zvyknete si, budete to pravidelne potrebovat. A este je napriklad dolezite jest vzdy az po cviceni, lebo po cviceni je zrychleny metabolizmus a telo rychlejsie spaluje.

Návštěvník (Po, 2. 4. 2001 - 10:04)

Ahoj Irčo,Dášo,Jano, prostě všichni.Když jsem chodila na střední (před 2 lety) vážila jsem někdy i skoro až 70 Kg (měřím 175 cm).Po škole jsem začala pracovat jako prodavačka za pultem.Lítala jsem celý den.Zastavila jsem se až večer.Hodně jsem pila minerální vody.Tam jsem pracovala 1 rok.Dnes vážím 55 kg.Nikdo ze školy mě němol poznat.Jak váha změní člověka.Jsem šťastná,že jsem štíhlá.Nejsem vychrtlá ani hubená, ale myslím si,že jsem štíhlá.vychrtliny nemám rádat.Takže na závěr jedna rada.Holky, co chcete zhubnou jako já,cvičte (kalanetika),hýbejte se,třeba i doma při hudbě,pravidelně.A nezapomeňte na dostatek tekutin.Čauky Jana

Návštěvník (Pá, 30. 3. 2001 - 12:03)

Hubnout pomoci cviceni a stravy je nejucinejsi zpusob! Chodte do posilovny! Jak zacit cvicit? Prectete si treba tento clanek (a souvisejici uvedeny dole) a taky clanky tady, vse na serveru PowerFit.cz... Hodne stesti!JJ

Návštěvník (Pá, 30. 3. 2001 - 11:03)

Lenko, při Tvé výšce je Tvá současná váha v naprostém pořádku a její další snižování je na pováženou (pozor na mentální anorexii). Myslím si, že ani Tvůj jídelníček není kaloricky přehnaný, jen by to možná chtělo část sladkostí nahradit ovocem a místo pizzy si dát také něco jiného. S dietami v žádném případě nezačínej, protože je pak budeš držet celý život.

Návštěvník (Čt, 29. 3. 2001 - 22:03)

Jani, prosím o kontakt na lázně v Lipové. Nikde jsem nic nenašla. DěkujiRadko, ozvi se, možná bychom mohly jet spolu.Ahojte.

Návštěvník (Čt, 29. 3. 2001 - 14:03)

Ahojte, ja mam 23 rokov, vyska 168 cm a vaha sa mi za posledne dva roky vysplhala zo 48 na 58 kg, poviete si no a, ale ja uz sa na seba nemozem pozerat, rit mam ako kufor, otrasna celulitida. Na strednej skole som mala ukazkovu postavu, cvicila som vo fitku, ramena som mala ako plavec, brucho ako lata, tak som si zacala jest, kolko som chcela. Skoncila skola, prislo zamestnanie a celkova zmena zivotneho stylu. Nasla som muza svojho zivota a odvtedy sa uz vobec neovladam. Problem bol v tom, ze som jedla vsetko, co mi chutilo. Moj jedalnicek : Ranajky - dva velke kolace, salka kakaa, v praci vselijake sladkosti, k tomu kava, klasicky mastny obed zo zavodnej jedalne, poobede 2 rozky so salamou a na veceru obrovska pizza. Citim, ze je to v prvom rade psychicky problem. Niekedy sa naserem, cvicim, nejem, vydrzi mi to tak 2-3 dni, schudnem kilo, ale zase sa ku vsetkemu vratim. Tak som zacala robit vec, o ktorej viem, ze mi pomoze, ale kedze uz teraz musim odist, tak sa sem urcite este vratim. Zatial caute a nezerte tak, ako ja.

Návštěvník (Čt, 29. 3. 2001 - 08:03)

vážené,jsem moc ráda,že jsem přišla ny tyto stránky.Je mi 33 let a celý život se potýkám s váhou.Pokud chci trochu zhubnout-nejím vůbec.Je to hrůza.Ráda bych chodila cvičit,běhat nebo jezdit na kole,ale samotná se k tomu nerozhoupu,proto hledám nějakou dívku ,se kterou byjsme hubly společně a která by se mnou chodila pravidelně cvičit.Jsem z Prahy.Těším se ,že se mi nějaká ozvete.Zdravím Martina

Návštěvník (Po, 26. 3. 2001 - 09:03)

Pro Janu.Napiš mi na M.Simikova"seznam.cz

Návštěvník (Ne, 25. 3. 2001 - 18:03)

Ahoj Hanko,odkud jsi?Já jsem zase závislá na zmrzlině.

Návštěvník (So, 24. 3. 2001 - 18:03)

ahoj vsichnipotrebovala bych poradit. Jim zdrave, cvicim, ale mam slabost pro cokoladu. Priadam si jako cokoholik. Neni den, abych nesnedla alespon 200g cokolady a to se musim ovladat. Cely zivot mam nadvahu, ale uz to proste chci zhubnout. Merim asi 178 a vazim 102kg. Zkousela jsem vsechno, ale chut na cokoladu je silnejsi. Diky moc

Návštěvník (So, 24. 3. 2001 - 15:03)

Ahoj Sašo, já jsem z Olomouce, takže jedině přes internet. Ale poraď, kde vzít čas při třech dětech, domku a jiných povinnostech....

Návštěvník (So, 24. 3. 2001 - 11:03)

moc prosím o zaslání jídelníčku. Díky.

Návštěvník (Pá, 23. 3. 2001 - 12:03)

V listopadu 2000 mi zjistili cukrovku a váhu 130 kg. Začala jsem dietu na 4000-4500 kj. Píšu si pravidelně jídelníček.3-4x týdně jezdím 10 km na rotopedu a 1x týdně mám aerobic.Za 4 měsíce mám dolů 22kg a stále pokračuji. Je mi 34 let

Návštěvník (St, 21. 3. 2001 - 23:03)

Ahoj holky. Já hledám veselou kamarádku, se kterou bych mohla bojovat proti obezitě v posilovně, na aerobicu atd. Je mi 30 a mám 2 děti (a manžela samozřejmě), bydlím v Brně. Pište na Safux"atlas.cz.

Návštěvník (St, 21. 3. 2001 - 19:03)

Ahoj Radko, piš mi přímo na boh.kubickova"raz-dva.cz

Reklama

Přidat komentář