Reklama

Ode dneška:-)

Kačule (Pá, 30. 5. 2008 - 02:05)

Irena:To nevadí,moc gratuluju,maturita je super:o)a vrhneš se do toho zase po oslavách!

Máťa:Ten krabí mls je supr,já tohle miluju!Ještě mám takový tip,dělám si tenhle krabí salát či jak tomu říkat a místo pečiva k tomu jím čerstvý ananas:)trošku exotika,ale je to změna,zdravé a výbornééé....mm

Kačule (Pá, 30. 5. 2008 - 02:05)

Ahoj holky moje šikovný:o)tak já jsem se dneska rozhodla,že nenechám nic náhodě a sehnala si jídelníček na celej červen-u mě je totiž největší riziko "volný plán",který pak dopadá katastrofálně..jinak nějaký závistivce bych neřešila,musíme se s tím smířit.Až budeme hubená a krásné jistě se nějací nepřejícníci najdou;o))ale my budem lepší a neodsoudíme je.Tak a je to!:))

Voldy (Čt, 29. 5. 2008 - 19:05)

Ahoj hubnulky!
Všem hezký večer :-)
Právě jsem slezla z rotopedu. Dala jsem si 15km na 3, a pak na vykmihání nohou 1km na 1. S jídlem se držím dobře, jen tak dál pro všechny!!!!

Alík (Čt, 29. 5. 2008 - 19:05)

Ahojky, na vopruzy se vykašlete, pokud by se tu nějaký naboural, navrhuju přejít na jiný server a založit uzavřenou diskusi. Já s jídlem taky O.K., nedělá mi problém jíst naposled v 18. hod. Jinak zítra zase tůra. Zvážím se posledního června, pokud se váha nepohne, omezím jídlo. Pohybu mám myslím dost. Pořídila jsem si DVD pilates, dnes to poprvé zkusím. Všem,kdo hubnou s námi, přeju hezký večer. Hlavně Lučíji, ať ti ten squash vydrží a dělá radost!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Čt, 29. 5. 2008 - 18:05)

kde se vysmivaji?

Nikola (Čt, 29. 5. 2008 - 18:05)

No, já mám taky dojem, že je to od Liliany nějaká provokace :-)) Kdo ví, každopádně komu není rady, tomu není pomoci :-)
Máťo, kašli na ostatní diskuze ;o)
Jinak já zdárně pokračuju v dietě, za chvíli jdu na kalanetiku :-)
Mějte se!

Máťa (Čt, 29. 5. 2008 - 17:05)

JO, to máš asi pravdu anonyme. Kašlu na to, ale je to hnus.

Máťo (Čt, 29. 5. 2008 - 16:05)

a proč ji čteš? když jsi tam odtud odešla? tak se od ni odprosti a věnuj se jen téhle.. nikdo tě přeci k ničemu nenutí a vysměch bych té diskuzi neříkala..

Máťa (Čt, 29. 5. 2008 - 16:05)

Ahoj holky... Jak se vede? Tak jsem pročítala tuto diskuzi a myslím, že na Lilianu bychom neměly reagovat. Je jasné, že to jak se stravuje není dobré, ale to musí vědět i ona sama. Navíc sem normálně nepřispívá, jen napíše, co jedla. Ale je to samozřejmě na vás. Příjde mi totiž, že ji dělá dobře, když jí píšeme, že jí málo.

Jinak jsem na jiné diskuzi našla, jak se této vysmívají, hlavně voldy, ale samozřejmě všem, co tu jsme. Je mi z toho dost smutno. No, je to ta diskuze, ze které jsem utekla a zase se mi potrvdilo to, co jsem si myslela a proč jsem odešla.

Jinak všem přeji moc hezký den a Ireně gratuluji za syna.

Irena (Čt, 29. 5. 2008 - 15:05)

Holky, tento týden jsem musela dietu přerušit, synek dnes maturova, takže od pondělka jsem se nervovala a jedla a teď slavím a zase jím.Zítra to ukončím a od soboty pokračuju, už snad bez nervů.Někdo ve stresu nejí, já zase musím, jinak bych to asi nezvládla.To je asi můj největší problém.Držím vám všem palce a příští týden s vámi pokračuji.Ahoj a držte se!

Markét (Čt, 29. 5. 2008 - 15:05)

Ahoj holky, tak jsem vás tady teď objevila ani sama nevím jak a ráda bych se přidala, já tedy vlastně nehubnu ode dneška ale od převčírka. Zatím sem poupravila jídelníček a to tak že:
snídaně: muslu neno fitness s odstředěným mlíkem (někdy kousek ovoce)
svačina:jogurt
oběd: většinou kuřecí nebo krůtí maso s vařenou nebo čerstvou zeleninou
svačina:ovoce
večeře: zeleninový salát (někdy jen zeleninový někdy s tuňákem nebo třeba s balkánem jako šopák)
k tomu se snažím hodně pít ovocný čaj neslazený nebo jen vodu, ale ten čaj vítězí má to alespoň nějakou chuť narozdíl od vody
začala jsem chodit pěšky do schodů tady v paneláku (do 5.patra) dělám že výtah není, a k tomu začínám trochu cvičit, chvilka na orbitracu, a pak nějaké sviky jako sedylehy atd, občas mám v plánu vyjet na kolo a chodíme na procházky. Tak nevím snad to zabere. Kdyby jste pro mě měl někdo nějakou radu tak šup sem s ní! Za všechny budu moc ráda!

Lukilla (Čt, 29. 5. 2008 - 13:05)

Stejný názor jako Lučíja. Pokud si teda z nás Liliana nedělá srandu.

Lučíja (Čt, 29. 5. 2008 - 10:05)

Ahoj liliano, je mi to blbý to takto psát, ale pokud chceš zhubnout zrovna tímhle stylem, tak já ti palce bohužel držet nebudu, nesouhlasím s tím totiž, promiň :-(

Hanka (Čt, 29. 5. 2008 - 08:05)

rada pro ty, co začínají s pohybem. Nejdříve se zahřát rotoped, orbitrek, aerobic a pak cvičit strečink, pomalu a nepřemáhat. Postupně prodlužovat zahřátí a přidávat cviky. Pokud se vrhnete na cvičení nezahřáté, tak Vás pak bude všechno bolet. Já takto cvičím již 2 roky pravidelnně a opravdu mně po cvičení nic nebolí.

liliana (St, 28. 5. 2008 - 19:05)

ahoj, dnes som zjedla pol uhorky, jeden kalerab (kedlubna) a maly strapec hrozna. Jedla som to postupne pocas celeho dna a necitim hlad. Uz raz sa mi to podarilo takto zhodit, ale potom som sa prestala ovladat. tak drzte palce.

Máťa (St, 28. 5. 2008 - 16:05)

Ahoj Lučíjo... Moc zdravím..

Lučíja (St, 28. 5. 2008 - 15:05)

Zdarec, jsem ráda že jsem Vás inspirovala. Holt když už se pohne někdo jako já, líná kůže první třídy, to už se musí pohnout prostě každej! Haha ;o) Jinak jsem se totálně odrovnala, snažila jsem se udržovat co nejvíc v pohybu, špeky se natřásaly... co vám mám povídat... Dneska mě děsně bolí zadek a taky trochu kolena. ale to je tím, že nejsem na pohyb zvyklá a že jsem prostě na ty svoje kostičky a kloubíky moc těžká. Takže příště (ano, čtete správně!!! :-) se budu asi víc šetřit.

Dneska jsem byla s kamarádkou na obědě, brokolicovou polívku jsem snědla všechnu ale druhý jídlo už jen z půlky (kuřecí cosi na šťávě s bramborovou kaší). I tak jsem přecpaná jako žok. Asi se mi zmenšuje žaludek, či co... Palačinky jako dezert jedla už jen kámoška a věřte nebo ne, ani jsem jí je nezáviděla! :-)

Máťa (St, 28. 5. 2008 - 14:05)

Ahoj holky... všechny moc zdravím a samozřejmě taky nové hubnulky... Mám teď zkouškové období, tak nestíhám zajít každý den... Jinak koukám, že se tu rozjíždí dietní jídlo a tak přidám taky jeden recept, co mám od kamarádky hubnulky. Vyzkoušela jsem ho a dnes si ho chci udělat znova, mňam mňam...

Krabí dia salát(pomazánka):
krabí tyčky
bílý jogurt
sůl, pepř...
TO je vše. Je to rychlovka a super... Zatím pa

Kačule (St, 28. 5. 2008 - 11:05)

Myslím(doufám),že se Lilianě metabolismus nestihne rozházet-tohle se přece nedá dlouhodobě vydržet.Z ovoce jsou sice vitamíny,ale živiny žádné a tělo si je bude vyžadovat.Chápu,že když se člověk naštve sám na sebe tak to takhle zkusí,ale nejen že to není zdravé,hlavně je to neúčinné(jak už holky psaly).Všechny bychom chtěli "hned",ale to bohužel nejde.Jinak squash je sranda,tk jak to šlo?:o)nechala jsem se tebou inspirovat a dnes vyrážíme taky:))juch!

voldy (St, 28. 5. 2008 - 08:05)

Ahojky!
Lučíjo- tak jak bylo na squashi? Není nad to, když člověka chytí nějaký sport, pak posiluje ani neví jak :-). Přes zimu jsem chodila aspoň bruslit, to mě docela bavilo.

Včera jsem se snažila jíst zdravě:
snídaně - jogurt s lupínkama
svačina - celozrnný rohlík
oběd - brambory s dušenou šunkou a hlávkový salát
svačina - banán, pohankový plátek se sýrem
večeře - rajčatový salát s tvrdým sýrem a dalamánek

No, myslím, že to nebylo nejhorší. Jenom mně je blbě :-( Břicho mám nafouklé jak balon, v žaludku jak trávu a celkově je mi blbě tak jako když je někomu blbě v autě :-(. Dnes nemám chuť na nic. Dala jsem si jogurt s lupínkama a uvidím, jestli se mi to trošku uklidní.
Mějte se!

Reklama

Přidat komentář