Reklama

Ode dneška:-)

Nikola (Út, 20. 5. 2008 - 19:05)

Ahoj, hubnu už nějaký ten měsíc a ráda bych se k vám přidala, můžu ještě? :-) Zbývá mi posledních cca 9 kilo, nějak jsem se zasekla. :-)
Takže:
měřím 158 cm,
vážím 58 kg (dnes ráno),
tuk v těle (orientační podle váhy): 24 %
míry: 91 69 96, stehno 58
Snažím se jíst zdravě a k tomu cvičím (rotoped, kalanetika, pilates, různé posilování, chůze atd.)
:-)

Katka (Út, 20. 5. 2008 - 16:05)

Zdravím dámy:-)

Ani jsem nečekala, že se ozvete v tak hojném počtu:-). Ale mám radost:-).

Že bych nám vyrobila nějakou tabulu, kam bychom společně zapisovaly svá snažení?

Lučíja (Út, 20. 5. 2008 - 15:05)

Nejlepší je vážit se jednou týdně, když se člověk váží častěji, tak se zbytečně stresuje - váha lítá nahoru i dolu podle obsahu vody v těle. Nejlepší je vážit se jednou týdně, ve stejnou dobu, ve stejném oblečení (bez) :-)

Návštěvník (Út, 20. 5. 2008 - 14:05)

Ahoj Lukillo, správně by jsi se měla vážit ráno a to přibližně ve stejnou dobu.Nejdůležitější je jídelníček a vydrrrržet. Tak drrržim pěsti

Lukilla (Út, 20. 5. 2008 - 07:05)

Ahoj holky, tak jsem se ráno zvážila na digitálce, ať mám do začátku nějaký směrodatný údaj. Takže dnes ráno 68,2. Vážíte se ráno, nebo večer? Já mám mezi večerní a ranní váhou rozdíl skoro kilo, samozřejmě ta ranní je nižší. Vím, že kilo sem, kilo tam, ale jak je to vlastně správně?

Lučíja (Po, 19. 5. 2008 - 22:05)

Ahoj holky! Jsem moc ráda že jsem narazila na tuto začínající diskuzi, můžete se mnou počítat do klubu. Hubnout jsem už začala před týdnem a cítím, že potřebuji nějakou oporu. Třeba si jí budeme :-) Je mi 24, výška 177, váha 97 (hrůza :-( Svým životní stylem jsem se "vyžrala" až na toto číslo... Můj hlavní problém je totální lenost, neumím cvičit, a přejídání se. Už toho mám dost a chci přestat a zhubnout a cítit se konečně fajn a spokojená sama se sebou!!!! Moje vysněná váha je 65, ale pokud se dostanu na 75 budu šťastná.

Irena (Po, 19. 5. 2008 - 20:05)

Holky,taky se přidám,42let,160cm/70kg,chronický dietář již 25 let,mám dnes nový rotoped, jinak jsem vyzkoušela vše, různé diety, vegetariánství, akupunkturu atd.Teorii zvládám perfektně,ale nezvládám jo-jo efekt.Nejsem běžec na dlouhou trať, chci všechno hned a to je můj problém.Snad to s vámi dokážu.Jdu šlapat, tedy myslím na rotopedu.

Lukilla (Po, 19. 5. 2008 - 20:05)

Začnu taky jídlem. Zatím je to katastrofa, snídám kafe, svačím kafe, obědvám vestoje a počínaje 18. hodinou večerní začnu debužírovat vše, co mi přijde pod ruku, v jakémkoliv množství. Vlastně se divím, že při této životosprávě nemám metrák.

Henrietta (Po, 19. 5. 2008 - 20:05)

Asi by bylo dobře vždy uvést váhu a do závorky uvést datum a váhu kterou jsme zde uvedly naposled, aby byla možnost srovnání, jinak je to nanic. Třeba 73(2.5.73,6). A příště např. 72,9(19.5.73)

Petra (Po, 19. 5. 2008 - 20:05)

Já hubnu 2 měsíce a mám dole 12 kg :-)

Henrietta (Po, 19. 5. 2008 - 19:05)

Mládí pryč a do důchodu daleko :-), 73 kg a 164 cm. Začnu omezením jídla resp. nepřejídáním se. Kritické jsou víkendy. Mám rotoped (ale tč. na něm nejezdím).

Alík (Po, 19. 5. 2008 - 17:05)

Taky se přidávám. 178 cm, 83 kg. Chci 75 kg. Já žádné sportovní náčiní nemám. Spoléhám na Nordic walking a procházky se psem. Čím začnem?

Lukilla (Po, 19. 5. 2008 - 16:05)

Přidávám se. Mládí pryč a do přechodu daleko, 164 cm, 69 kg, celkově vyměklá postava. Kdyby se podařilo 62, budu šťastná, kdybych přitom ještě získala sem tam sval, budu nejšťastnější. Doma mám rotoped, možná už léty nepoužívání zrezivělý, nevím, musím ho zkontrolovat:-). A s jídlem taky musím něco udělat, mám snad všechny zlozvyky, co v této oblasti existují.

Aislinn (Po, 19. 5. 2008 - 16:05)

Hlavne az budes cvicit - tak nedri uplne naplno, musis cvicit tak, abys mela tep pod 75% maximalni tepove frekvence (kdyztak me opravte, mozna si to pamatuju spatne), pokud to bude nad, budes spalovat cukry, nikoliv tuky, nebudes hubnout a po cviceni pujdes vyzrat lednicku. Cvic pomaleji, dele a vytrvej, jde to strasne pomalu dolu, ale vyplaci se to.

Katka (Po, 19. 5. 2008 - 15:05)

Ahoj:-)

Tak si říkám, že už nebudu čekat na nějaké speciální datum, nebo den. A prostě hubnu ode dneška.

Doma mám stepper, činky. A něco musím provést s jídlem.

Nechci tvrdit že budu hubnout extra zdravě a správně, takže prosím případnou kritiku na toto téma nepsat:-)

Nu a hledám kámošku, bo jich moc nemám (těch které chtějí hubnout), která by byla ochotná si pravidelně psát co a jak:-).

Takže já - 27 let, 75/165, silná kostra.

Přidáte se nějaká fajn baba?:-)

Katka.

Reklama

Přidat komentář