Reklama

Ode dneška:-)

Nikola (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Petro, proč se hned urážíš? :-)) Věta: "Aerobní cvičení není na hubnutí" je nesmysl, pokud ji necháš takhle samotnou bez ostatních informací. :-)
Já si ráda nechám poradit. Záleží ještě na něčem jiném než na tepové frekvenci? :-)

Petra (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Nikola: ok. Mluvím zcestně...Já chtěla poradit, nic víc.

Nikola (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Petro, to je jasný, že se musí dodržovat ta tepová frekvence, já jezdím na rotopedu, tep si hlídám a už se mi povedlo něco shodit. Teď vážím 58 kg. Ale tvrdit, že aerobní cvičení není na hubnutí, je trochu zcestný, když k tomu nedodáš ostatní informace :-)

Petra (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

mašlička: Je to o názoru. Aerobní cvičení není na hubnutí, když se nedodržují určité zásady. Ale to je jedno.

Tak se mějte a ať se Vám daří....Já Vám tady nebudu zasahovat. Chtěla jsem poradit, ale....no nic.Papapa

mašlička (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Samozřejmě že aerobní cvičení je na hubnutí!
Nikolo to co píšeš, je zcela pravda.

Petra (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Alík: Když budeš mít večer hlad, zakousni se do mrkve .-)

Petra (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Nikola: Ano velice záleží na tepové frekvenci. Ale v případě, že bych cvičila klasický aerobik - nehubneš, pouze se Ti tvoří svalová hmota. Je to dobré pro holky, které nemají velkou nadváhu. Já nevím, kolik vážíš Ty, tak se mi špatně radí :-)

Nikola (St, 21. 5. 2008 - 09:05)

Petro, jak to? Já myslela a četla, že aerobní cvičení (tj. rotoped, běh atd.) je na shazování tuku, pokud se člověk samozřejmě řídí tepovou frekvencí.

Alík (St, 21. 5. 2008 - 08:05)

Moje výchozí váha 83 - dnes ráno. Nemám digi, tak přesněji to nejde. Včera jsem ale selhala, byli jsme s manžou na pivko. Dala jsem si dva černé. Ach jo. Ale zase na druhé straně jsem si včera taky schválně na sebe upletla bič, domluvila jsem se s jedním sedlákem od nás, že budu k němu 2x týdně chodit pro mlíko - bio, kvůli dětem. Je to od nás 3,5km a do pořádného kopce, tak pohyb zaručen. Jinak snažím se pít alespoň 2,5 litru tekutin a zařekla jsem se, že po 18hod. nebudu jíst. Večeře bez sacharidů, jen zelenina, sýr, max. kousek masa.

Petra (St, 21. 5. 2008 - 08:05)

Nikola: Aerobní cvičení není na hubnutí Niki :-)

Nikola (St, 21. 5. 2008 - 07:05)

Ahoj, já si myslím, že bychom měly mít jak aerobní zátěž, tak silovou, když člověk nabere svaly, tak jeho tělo začne pálit víc KJ :-)

Lučíja (St, 21. 5. 2008 - 01:05)

Ta tbulka je dobrej nápad! :-) No, já jsem dneska snědla 4100 kj (včera jsem měla 11 000kj, takže aby se to vyrovnalo! :-). Snažím se to držet tak na 6000kj. Jo a byla jsem dneska na dvouhodinové procházce! Přemohla jsem lenost, super... :-)

eLvEr: vítej tu, i když máš jinej problém, každej názor (i z druhýho břehu) se počítá! :-)

eLvEr (Út, 20. 5. 2008 - 23:05)

Ahoj holky (ženy)-jsem muž 23 let. Možná to bude blbost,že sem přispívám svým příspěvkem :) ale snad vám to tu nezkazím,když sem občas přispěju taky. Já mám opačný problém (chtěl bych trochu přibrat - a myslím že oba extrémy jsou vpodstatě hodně podobné - chtít zhubnout nebo chtít přibrat - na oba se většinou člověk nadře (při přibrání nemyslím špeky, ale svaly)). Taže mně je 23,výška 178,váha 78-79 (donedávna jsem nemohl přibrat na 70 kilo). A ještě vám poradím - pokud chcete hubnout,necvičte silově, ale vytrvalostně, protože svaly jsou těžší než tuk - mám z vlastní zkušenosti.. Tak snad jsem vám to tu nezaneřádil a po čase napíšu,co se děje..

Petra (Út, 20. 5. 2008 - 22:05)

Ahojky holky, moc Vám přeju hubnutí. Já jsem se odhodlala hubnout před 2 měsíci. A vida, 12 kg dole.

Hodně štěstíčka

Lukilla (Út, 20. 5. 2008 - 21:05)

Jo, a nápad s tabulkou je fajn.

Lukilla (Út, 20. 5. 2008 - 20:05)

Ahoj, taky jsem se dnes moc nevyznamenala, bylo to jako vždy: do večera dobrý, ale pak už nic moc. Sice ne taková hrůza jako dřív, ale s racionální stravou to nemělo moc společného. Ach jo. Cvičení zatím nic. 2x ach jo.

Irena (Út, 20. 5. 2008 - 20:05)

Jo. holky, můžete mi doporučit nějakou dobrou váhu, co váží i tuk v těle, ale není moc složitá, nejsem zrovna technický typ.Mám obyčejnou digitální, co váží každou chvíli jinak, třeba po 5 min o 2 kg jinak, tak mi není na nic.

Irena (Út, 20. 5. 2008 - 20:05)

Jo. holky, můžete mi doporučit nějakou dobrou váhu, co váží i tuk v těle, ale není moc složitá, nejsem zrovna technický typ.Mám obyčejnou digitální, co váží každou chvíli jinak, třeba po 5 min o 2 kg jinak, tak mi není na nic.

Irena (Út, 20. 5. 2008 - 19:05)

S tou tabulkou je to dobrý nápad.Jinak již druhý den jezdím na rotopedu, 45minut na zátěž 1,tep na 60 procent, tak, jak se doporučuje.S jídlem jsem se moc nevyznamenala, syn má svaťák a já z nervů snědla celý nanukový dort.Ach jo, jsem nepolepšitelná. Zítra to bude lepší, slibuji.

Nikola (Út, 20. 5. 2008 - 19:05)

Ještě jsem zapomněla na věk: 28 let

Reklama

Přidat komentář