Reklama

Snížení mateřské v r. 2010

ty jsi debil Li (St, 13. 1. 2010 - 00:01)

Nevymřeme, to je absolutní blbost, opakování hloupého stádního nesmyslu. Jsi blb a blbem zůstaneš.

Lion (Út, 12. 1. 2010 - 23:01)

Holky materskou maj vsichni...A kdy mají rodit? Takhle brzy vymřeme...

Peťa (Po, 11. 1. 2010 - 20:01)

Jaký máte názor na to, že ty...Výborně řešení, zvýšené sazby na hypotéky, snížené mateřské...porodné by člověk oželel...zvýšení cen léků, s DPH ceny plýn, sunarů atd. nahorů. No a aby se to vyrovnalo, tak snížit mateřskou. Učitelé vyjdou do ulic, matky udělají co???

.. (Út, 5. 1. 2010 - 14:01)

srovnávat voly s těmi,co tam sedí a vymýšlí
jak šikanovat normální lidi,je urážkou pro voly :=))

daann (Út, 5. 1. 2010 - 12:01)

Je to fakt děsný. Mám čerstvě narozený dvojčata, pracovala jsem jako každá z nás tady a právě proto, abych alespoň těch pár měsíců měla normální peníze a oni tohle. Je mi z toho kolikrát do breku, jak to tam ty vo.... vymýšlejí. Škoda slov!!!

gábino (Út, 5. 1. 2010 - 05:01)

Tak je tvůj příspěvek o...do prdele jdi ty náno blbá.Všechno co je tu psáno je pravda.A rasismus to si jen vymýšlí cigoši.Tady v čechách je spíš diskriminace bílých.

... (Út, 5. 1. 2010 - 04:01)

za to ty jsi, gábino,slušná viď? Pro pravdu se člověk nejvíc zlobí.
naprosto souhlasím s Renne a Hankou.

gábina (Po, 4. 1. 2010 - 19:01)

Jaký máte názor na to, že ty...Tak je tvůj příspěvek o snižování mateřské nebo o sprostých rasistických urážkách??!!! Slovo ˇˇcigošˇˇ si laskavě strč do prdele!!!

lenka (So, 17. 9. 2011 - 11:09)

Co kdyby jsme to dělali jako...no presne, to je opravdu krasny.... cikan netahne do prace nikdy, a duchod se mu vypocte z 20.000 Kc. to je opravdu spravedlnost. Kazdej treti ma plat 10.000 za kazdodenni drinu na ukor casu, co by mohl travit se svymi detmi. To je teda nadhera. Netahla a paraziti maji zelenou, poslanci jsou zrovna tak stejny netahla a paraziti jako cikani.

vis proc celej zivot makas a mas jenom dve deti? Protoze mas svedomi. Svedomi, ktery je nam hovno platny v tehle dobe a v tomhle zas..... state. Ted uz sis to pokazil, uz by se ti duchod z prumernyho platu nevypocitaval :-) jak paradoxni, co?

jo, okradat deti, to by jim slo! Co deti. Uz jak vykouknou na svet tak jsou okradany.

matka na druhe (So, 17. 9. 2011 - 00:09)

nyni jsem se dovedela ze za snizeni muze jedna politicka ktera ma 10 000 materske a as 150 000 plat ja jsem na druhe materske mam za sebou triletou s ctyrmesicni pauzou a nastoupila na dalsi chtela jsem znovu triletou a ono to nejde nebot nemam rok odpracovany jak mi to snizili na 3800 a nedali ani pridavky nebot jsme pry s manzelem v plusu nemame na nic narok a poslanci maji na vse tak kde jsem ze maji poslanecky titul tak co jsou bohove nebo co a my jak rekla sestra poradove cisla v systemu a lidi je na nas co stim udelame proc lezou vsichni k urnam ja na to kaslu totalne a pokud nas narod nic neudela tak jsme vsichni vite kde oni se koupou v penezis ale nasich penez a my mame jist co korinky plevel za to co mame s manzelem poplatime ucty a mame jako ctyrclena rodina do vyplaty 4-5tisic syn je co chvili nemocny leky nestoji par korun a jeste musime u lekare platit tot uz neni normalni ja neziju v cr ale v holubniku takze vazene obsazenstvo v parlamentu odstupte a nechte delat politiku normalnim lidem kteri maji soucit a porozumeni a pridam svedomi u vas mi tyto tri veci totalne chybiiiii

kaf (Čt, 17. 2. 2011 - 14:02)

Co kdyby jsme to dělali jako cigoši-budeme mít fůru dětí,nechodit do práce,penzi nám vypočtou z průměrného státního platu.Fakt nevím,proč celý život makám a mám jen dvě děti.

otec ditete (Čt, 17. 2. 2011 - 14:02)

Vazeni, reknu vam jen jedno, at jde cela vlada a pani poslanci do prdele, mam devitimesicnihi chlapecka, kteremu pani poslanci ukradli ctyri tisice mesicne jenom proto, aby ty rozprcane penize ktere utratili za devky a jine pozitky, mohli opet zaplatit. Za to by se musel stydet kazdy slusny clovek. A pan president to podepsal. Vul jeden. Asi myslel na to, co mu dela jeho Klivije nebo jak se jmenuje, co......To jsme stat? Ano ale debilu.....Chce to opet do ulic, ale bez klicu, ale s lopatami.......

Bek (St, 12. 1. 2011 - 15:01)

naprostý souhlas kefalíne,...Dobrý den mám dotaz kolik máte dětí a kolik ste jich uvedla do života.Asi ani jedno .Ta kariera dá zabrat .Jsem zvjedaví kdo bude makat na váš důchod když nebude porodnost.Takový jako ste vi a podobní vám jich mít moc nebudou .Takže to budu cugrunt vriti. Spozdravem

blbové (Pá, 7. 1. 2011 - 08:01)

tak jo, zrušíme vám tedy i důchody. chcípněte,když máte takové kecy.

pracovnice (Čt, 6. 1. 2011 - 21:01)

lidí je na světě jako...naprostý souhlas kefalíne, snad bych jen podotkla, že co se týká mateřské, tak bych snad matkám přispěla prvních 6 měsíců, je pravda, že to mimino v těchto měsících není nijak možné od matky odloučit na celou pracovní dobu (což jistě se shodneme) ale po tomto období nevidím žádný problém nástupu zpět do plně aktvního pracovního života. Nesnáším ty vykojené mozky, které jsou na "mateřské" 2-3x za sebou.. šílené, po takovém čase by se ta ženská měla znovu učit číst a psát (což ostatně může, protože to první dítě jde do školy)

kefalín (Čt, 6. 1. 2011 - 17:01)

Mateřská by se měla...lidí je na světě jako sraček....

Vůl (Čt, 6. 1. 2011 - 16:01)

Mateřská by se měla zrušit, Když si pořídíš dítě, tak na to musíš mít. Lidí je na Zemi dost, nikdo nečeká na to tvoje, krávo.

Mc (Čt, 6. 1. 2011 - 12:01)

si dojná co myslí jen na...Každej nešlape jak ty černý a nedělá ze sebe továrnu na děti jen kvuli prachům. Kousek od nás bydlí romská rodina nemaká ani jeden z rodiny dětí jak nasr... a mají přes a mají přes 20tis měsíčně plus příspěvky na bydlení a tak dál. a mi co potřebujeme pomoct ve finanční tísni tak nedostaneme ani korunu. a když tak po dlouhý době a ty nám pak nakonec stejně seberou. A ONI jen proto že jsou romové tak dostanou všechno? Ať jde celá vláda doprdele!!!

Reklama

Přidat komentář