Reklama

19.11.08 Začínám vesele a efektivně hubnout:-)

Daniel (Čt, 20. 11. 2008 - 13:11)

Štve mě na vás,že slečna řekla,že to nemá být veřejná diskuze,tak proč ji nenecháte být,máte si to jen číst,přece je její věc jak hubne a pokud chce hubnout tak musí přestat žrát a hýbat se,což přeci ona dělá,to tu píše, ne?Držím palce Řenčo a jsem zvědav kolik budeš příští týden vážít:-) čus Daniel

ml (Čt, 20. 11. 2008 - 09:11)

Taky se připojuji k ostatním, že Renči jídelníček je jednotvárný a s hubnutím to nemá vůbec co společného. Taky vím o čem píšu. Diet mám za sebou hodně, z diet rozhozenej metabolismus. A trvalo mi to dost dlouho, než jsem přišla na to, že se má jíst všechno ale v malém množství, a pohyb a pohyb a hlavně to mít v hlavě srovnané a nastartované, že hubnu. Výkřiky, že zhubnu za 2 měsíce je nesmysl. Já jsem byla ráda, když jsem za měsíc zhubla 3 kg v pohodě. Je to běh na dlouhou trat. I tak ti držím palce i když tolik nezhubneš !!! adoufám že nebudeme tu číst příspěvěk - maminka pekla koláče já jsem to nevydržela a vzala jsem si - :-(

Radka (Čt, 20. 11. 2008 - 09:11)

Renčo, držím palce, ale zkus hubnout radši pomalejc, ať to nemáš brzy zpátky!

Mi (Čt, 20. 11. 2008 - 09:11)

to jojoefekt: kdyby to někdo myslel jak legraci, tak je to snad lepší. Mnohem horší by bylo, jestli to Renča skutečně myslí vážně...Pohlídat si, že jí pangase dolnookého, ale přitom nemít celkovou koncepci jídelníčku a stravovacích návyků, to je prostě hrozně amatérský přístup, který rozhodně nevede k vysněnému cíli...Stejně jako Inez - vím, co píšu. I mě se podařilo redukovat váhu poměrně dost výrazně (-33kg) a když se nad tím zamyslím, nebylo za tím žádné omezení... Hlídala jsem především, kdy jím a co jím a doplnila to pohybem...Jednoduché... V jednoduchosti a pravidelnosti je síla. Ale kdo to má pořád vydržet, že? :-) občas by se prostě hodil malý zázrak s pangasem dolnookým a půllitrem vody s vlákninou...

jojoefekt (Čt, 20. 11. 2008 - 08:11)

Je to takový nesmysl,včetně pangase dolnookého na česneku /ryba skutečně existuje, ale proč zrovna ne latimérie podivná na divoko/, že mám dojem, že si zas někdo založil téma pro legraci. Stává se tady z doktorky smetiště.

Inez (Čt, 20. 11. 2008 - 07:11)

Renčo, s takovou budeš za rok načínat nové téma - Mám 130 kg a jdu do toho vesele znovu.1. Chtít zhubnout 20 kg za 2 měsíce je blbost, řekla bych přímo technicky nemožné. Je to práce minimálně na půl roku, máš-li si nižší váhu udržet a nezhuntovat si zdraví.2. Tvůj jídelníček není dieta, ale hladovka. Chybí v něm základní živiny, vitamíny, minerály, balastní látky. Nedá se dlouhodobě udržet. Hubnutí, zvlášť když je nadváha tak vysoká jako u tebe, je o celoživotní změně stravovacích a pohybových návyků. 3. Kde máš zeleninu, ovoce, víc tekutin? 4. I kdybys to vydržela a něco zhubla, v okamžiku, kdy začneš normálně jíst, budeš znovu přibírat. Šokované tělo si začne dělat zásoby pro případ, že tě zase někdy napadne podobná pitomost.Promiň, že jsem byla možná trochu tvrdá. Vím, o čem mluvím. Mám za sebou čtyřletý boj se špeky a všechny chyby, které se dají při hubnutí udělat, jsem zpočátku vyzkoušela na vlastní kůži. Zhubla jsem nakonec s přestávkami celkem 25 kilo, váhu si už asi rok držím, a nikdy bych v "dietářských" dobách nevěřila, že je to tak jednoduché - jíst přiměřeně, pravidelně, kvalitně, pestře a najít si druh pohybu, u kterého nebudu muset hlídat minuty, jestli už konečně můžu přestat.Tak se vykašli na marný průnik slepou uličkou a začni znovu a jinak, protože tohle nemá s efektivitou nic společného. Držím palce.

Návštěvník (St, 19. 11. 2008 - 23:11)

jenom 20 kg za 2 měsíce? Nebuď troškař.

jojoefekt (St, 19. 11. 2008 - 23:11)

Tak podle takového jídelníčku nebudeš hubnout ani vesele ani s efektem.Máslo? asi jsi si zapomněla spočítat kalorickou hodnotua proč takové mizivé množství vody a jště s vlákninoul větší banán se rovná počtem sacharidů asi l rohlíkuchudák pangas dolnooký, ten česnek bych si dala radši na topinkuačkoliv, možná právě a jenom pangas dolnooký může mít vliv na snížení váhy. V tom to bude.Tak čekám na tvůj zítřejší jídelníček. Ale celodenní, ne jenom večeři nebo oběd.

Návštěvník (St, 19. 11. 2008 - 22:11)

20 kg za 2 mesice? To opravdu rozumne neni! Tezce to pozbyde a lehce potom zas nabyde jakmile zacne trochu vic jist! Doporucuje se hubnout maximalne kilo tydne,ale spis jeste min,jinak dojde k jojo efektu.(To vim bohuzel z vlastni zkusenosti) Ve chvili kdyz jsem prestala hladovet,rychle jsem pribrala nejen ztracena kila ale i nejaka navic! Je to logicke,metabolismus se hladovenim zpomaluje,ubyva svalova hmota,ktera je dulezita k udrzeni vahy,naproti tomu skoro vsechen tuk zustane a ubyde jen voda.Takze bych spis doporucila,aby sis nechala zmerit kolik procent tuku mas na zacatku hubnuti a kolik po zhubnuti!

Irena (St, 19. 11. 2008 - 22:11)

Renčo to není dieta. To je nesmysl s kterým si tak leda zničíš tělo. 0,5 l vody? Chceš si odrovnat ledviny? Jídelníče taky nic moc. Samé hutné věci. Chceš zácpu? Každá dieta by měla začít pročištěním organismu. To znamená hodně vody, zeleniny a ovoce. Jíst raději vícekrát za den. Jinak začne organismus ugládat e né se zbavovat. Možná by jsi maximálně vyloučila z organismu vodu, ale né tuk. Trochu si na internetu projdi stránky s hubnoucí tématikou. Uvidíš, že ti to pomůže. Navíc jsou i na internetu kalkulačky, které počítají kalorie. Jinak držím palce, ale hubni s rozumem.

Návštěvník (St, 19. 11. 2008 - 20:11)

A zadne m

Mi (St, 19. 11. 2008 - 20:11)

Renčo, je hodně důležité jíst pravidelně a rozhodně něco víc, než píšeš. A půl litru tekutin to je fakt dost nedostatečný příjem... Zhuntuješ se, zhubneš jen svalovinu... A Aerobní aktivita by měla trvat minimálně 30 minu v kuse, tělo spaluje tuky cca po 30minutách... Jíst bys měla pravidelně po 2,5-3hodinách, cca 2 hodiny před spaním už nejíst. Jez hodně zeleniny, vynechej sladké, ale jinak se eomezuj. Mě pomáhá, když chci zhubnout, jíst sacharidy (pečivo, rýži...) jen do oběda, odpoledne jen zeleninu a maso, tedy v mém případě ryby a krůtu...Si říkám, že když už máš to odhodlání a vůli, tak ať to je k něčemu... A pozor na ten pitnej režim!

Jana (St, 19. 11. 2008 - 20:11)

Renčo, to je celý tvůj dnešní jídelníček? Nezbláznila ses? To je podvýživa jako prase, s prominutím.

Renča (St, 19. 11. 2008 - 19:11)

Dobrý večer všem:o)Takže dnes jsem se vážila a začínám se 113ti kily.Moje míry jsou:Poprsí: 124cmPas: 115cmBříško: 132cmBoky: 135cmStehna: L 68cm, P 70cmPaže: L 40cm, P 40cmLýtka: L 43,5cm , P 44,5cmDnešní jídelníček:Plátek pohankového chleba s máslem a sýrem,1 banán,1 fileta pangase dolnookého na česneku s bramborem.0,5l neperlivé vody s vlákninou.Dnešní aktivita:25 min. posilování(břišní svaly, stehna)20 min. rotoped (svižně)30 min. procházka svižnou chůzí.Přeji pěkný zbytek večera všem:o)Renča

daša (St, 19. 11. 2008 - 09:11)

držím Ti palce,ale trocha zvo?ni,to je ve?a 20kg za 2 mesiace.Daj to dole za 5mesiacov.Mysli na svoje okolie,lebo budeš drobátko nevrlá:-)).Ale rada budem čitať tvoje info ako sa ti darí.

Mi (St, 19. 11. 2008 - 05:11)

Renčo,přála bych ti, abys dala dvacet kilo dolů běhen dvou měsíců, a věřím, že je to i možné, ovšem za jakou cenu? CO kdybys prostě začala hubnout a nesoustředila se na kila, ale na to, co jíš a jak se hýbáš a formuješ svoje tělo...Držím palce a omlouvám se, že mentoruju...

Renča (Út, 18. 11. 2008 - 21:11)

Rozhodla jsem se, že ve středu 19.11.08 začnu hubnout.Měla jsem 96kg a 173cm a byla jsem téměř spokojená, hezky jsem se oblékala a slušelo mi to, nejspíše mám těžké kosti, ale 96kg by mi nikdo tenkrát neřekl, typovali mi o 20méně.Po velice těžkém rozchodu jsem během 3měsíců přibrala 18kg a s aktuálnímy 114ti kily se vážně necítím jak fyzicky, tak psychicky dobře.Můj cíl je schodit od 19.11.08 do 19.01.09 20kg a vím, že je to reálné, přeci jen už zkušenosti s tímto mám, ale chci si váhu opět udržet a být zase fit.Každý večer sem napíšu svůj jídelníček za celý den + svou aktivitu a každý týden ve středu sem připíšu také svou aktuální váhu.Těším se na to a jdu do toho naplno:-)Prosím aby z tohoto nebyla veřejná diskuze, ale aby toto byl jen takový můj veřejný hubnoucí blog pro vzor ostatním dámám:-)Děkuji Renča

Návštěvník (St, 19. 11. 2008 - 00:11)

A neni lepsi si zalozit blog na nejakem blogovacim serveru? Je jich spousta :)

Návštěvník (Út, 18. 11. 2008 - 23:11)

20 kg za2 mesice? Tak to je naberes za 2 tejdny zpatky! Za 2 mesice muzes zhubnout maximalne 8 kg,vic je moc!

Reklama

Přidat komentář