Reklama

Ode dneška:-)

Lukilla (Čt, 12. 6. 2008 - 14:06)

Koukla jsem na ty fotky, musím uznat, Eriko, že jsi kočka, dokonce i v těch plavkách ti to sekne, je vidět, že jsi extrovertní, sebevědomá holka, která umí svoje kila nosit. A to je právě ten problém, já to neumím, a proto chci zhubnout.

Erika (Čt, 12. 6. 2008 - 13:06)

Jinak hubenější jsem bývala,to je fakt,ale nějak to neřeším.Můžeš se juknout na všechny moje fotky na www.lide.cz/erikavachova

Erika (Čt, 12. 6. 2008 - 13:06)

No jednu fotku v plavkách sem našla,je to sice z lo?ska,kdy jsem měla ještě "jen" 98 kilo,ale myslím že to není tak hrozný
http://imb.lide.cz/photo/big/53/71/17952674-33885371.jpg

Klárča (Čt, 12. 6. 2008 - 13:06)

Voda s citronem po ránu povzbudí metabolismus, působí proti zácpě a odkyselí organismus. Totéž dělá voda s jablečným octem.
Jinak také po ránu doplníš tekutiny, které tělo po noci ztratilo dýcháním a pocením. Nepomáhá to na extra hubnutí, ale pomáhá to po ránu se probudit a nastartovat.
Jinak si také myslím, že i když si budu namlouvat, jak mi nadváha sluší, tak pro tělo je to nebezpečné, přináší to zdravotní rizika a omezuje to v životě. I kyž si to nepřipouštíme, buďme k sobě upřímné.

Alík (Čt, 12. 6. 2008 - 11:06)

To Erika: Jsi opravdu půvabná žena a moc Ti závidím Tvé sebevědomí, nicméně ruku na srdce a opravdu se Tě nechci dotknout, ale - v plavkách už to taková sláva asi není, viď?

A to je právě ten problém. Já, když se oháknu, tak se taky (ikdyž dost vzdáleně) podobám člověku, ovšem stačí si vzít šortky a tílko a podoba s člověkem je tatam. Chci se prostě oblíkat bez přemýšlení, tedy tak, že nebudu muset zkoumat, kde mi co trčí a přebývá a budu moct vyběhnout ven během chvilky. Navíc, tři moji prarodiče zemřeli na cévní příhodu, takže moje geny jsou v tomto směru dost nebezpečné a já mám dvě děti. Před několika lety zemřel můj tehdy 30letý kamarád na masivní infarkt. Vylezl z autobusu, seknul sebou do příkopy a byl mrtvý. Nebyl sice obézní, spíš naopak, ale měl hroznou životosprávu. A to já donedávna taky.

Jinak všechny zdravím a čekám, kdo mi prozradí ten trik s vodou a citronem? Díky moc.

Klárča (Čt, 12. 6. 2008 - 11:06)

A kolik chceš zhubnout celkem, jaká je tvá současná váha?
Já potřebuji dát dolů tak 8-10kg, abych byla na váze před 5-ti léty. To jsem měla 57kg a cítila jsem se báječně. Ale když budu mít 60, taky se nebudu zlobit, na tu váhu mám plnou skříň oblečení.

Vendulka (Čt, 12. 6. 2008 - 11:06)

Jo ale o tom ovoci ze zahrádky mi povídej! Já se teď odstěhovala k přítelovi a to do paneláku, ale tuhle jsem byla u mého táty a na zahradě měl takovejch jahod! No dala sem si až se mi dělali boule za ušima =o)))

Vendulka (Čt, 12. 6. 2008 - 11:06)

Jo ale o tom ovoci ze zahrádky mi povídej! Já se teď odstěhovala k přítelovi a to do paneláku, ale tuhle jsem byla u mého táty a na zahradě měl takovejch jahod! No dala sem si až se mi dělali boule za ušima =o)))

Vendulka (Čt, 12. 6. 2008 - 11:06)

No asi že já mám fakt hodně kg a oni ty hodně nahoře jdou líp než ty níž ;o), až zhubnu ještě trochu tak mi to myslím půjde taky špatně. Já pečivo už moc nejím, jen někdy o víkendu když je víc času tak třeba ty musli k snídani nahradím pečivem, ale to jen chlebem Mestemacher, což je jediný 100% celozrný chléb který je u nás k dostání, ale mají ho už dneska snad v každým supermarketu a na to třeba jen nějakou lehkou pomazánečku jakože trochu nízkotučného tvarohu s nastrouhanýma řdkvičkama a jarní cibulku. A jinak ostatní přílohy nejím vůbec.
Ale teď v práci sem asi 3x udělala výjmku a dala si tam takovej celozrnej rohlík konrnspic plněnej zelenicou a plátkem sýra a anglickou slaninou, jsem z toho měla výčitky tak sem to nahradila pak tím že jsem vynechala večeři a kila šli dolů pořád stejně ;o)

Klárča (Čt, 12. 6. 2008 - 11:06)

Slušný jídelníček, jím nějak podobně. Hodně omezuji chléb,pečivo a přílohy. Jím většinou ty lisované a jen k snídani, málo tuků, hodně zeleniny a teď je dost ovoce ze zahrádky-třešně,jahody. Ale tak rychle mi to nehubne, nevím, kde je chyba?

Vendulka (Čt, 12. 6. 2008 - 10:06)

No já už sem to tu myslím psala, prostě ráno si dám Fitness nebo musli s odtučněným mlíkem, někdy v jedenáct jogurt, v jednu oběd a to většinou nějaké kuřecí či krůtí maso v alobalu (tedy bez tuku) s vařenou zeleninou, k svačině nějaké ovoce a k večeři salát z čerstvé zeleniny, někdy večeři či oběd nahradím koktejlem ultra fit and slim, ne že bych věřila v jeho zázračné účinky, ale rozhodně se po něm nepřibírá, zasytí a chutná mi. Tedy poslední 3 dny sem jedla trošku míň protože na novej brigádě sem nestíhala, ale teď už zase takhle.

Klárča (Čt, 12. 6. 2008 - 10:06)

Vendulko, a jak to prosím tě děláš? Je to sice dost, ale zajímalo by mě to. To nejíš nebo hodně cvičíš?

Nikola (Čt, 12. 6. 2008 - 10:06)

Eriko, já radši budu krásná a štíhlá :-)

Jinak gratuluju všem k úbytkům :-)

Erika (Čt, 12. 6. 2008 - 10:06)

Lepší je být krásná holka krev a mlíko,aspoň si mají chlapy na co sahnout.Jako u mě...
http://imb.lide.cz/photo/big/94/68/17952674-19419468.jpg
http://imb.lide.cz/photo/big/99/54/17952674-33879954.jpg

Vendulka (Čt, 12. 6. 2008 - 10:06)

Tak holky mám za 15 dní dole 5 kg, najednu stranu z toho mám moc radost a na druhou se teď trošku bojim aby to nebylo docela rychle a nešlo to pak někdy zase zpět. Ale doufám že ne a zatím se z toho těším jen doufám že to tak půjde dál.

voldy (Čt, 12. 6. 2008 - 10:06)

Ahojte!
Alík, gratuluju k menší velikosti oblečení!!!! To je super, na tom se pozná, že hubneš. Já jsem s oblečením pořád na stejno :-( Mám doma sukni, kterou beru za měřítko a až mi bude, budu spokojená a počet kg mi bude fuk :-)

Klárčo, jídelníček máš bezva jen tak dál :-)
Já jsem měla zatím pár sušenek Be-Be dobré ráno a banán. Vstávala jsem pozdě, protože jsem s malou na paragrafu. K obědu bude rajská omáčka a vařené krůtí maso z polévky. Knedla nám to pokazí, mo
žná si ji nedám :-)
Poctivě jezdím denně na rotopedu, začínala jsem na 10km, pak 15km a poslední dny 20km na 3 asi 40-45min. Pak pár cviků na břicho a jsem mrtvá.
Klárčo, teplé počasíčko mi nevadí, jsem teplomilný človíček. Když nemusím přímo do plavek, je to v klidu :-)). Navíc moje starší dcerka je se školou na výletě v Moravském Krasu. Je tam krásně, ale včera hodně zmokli a dnes to nebude asi o moc lepší :-(
Tak se mějte a hubnutí zdar :-)))

Erika (Čt, 12. 6. 2008 - 10:06)

Já se taky jednou pokoušela dietit,ale vzdala jsem to.Holka přece nemusí být krásná,jen když má 50 kilo i s postelí ne?A já jsem toho prý důkazem,apsoň to říkají všechny kolegyně v práci.Mějte se rády takové jaké jste...

Klárča (Čt, 12. 6. 2008 - 09:06)

Tak do dnešního boje přeji krásnou pohodičku. Váha se drží, i když jsem včera večer zhřešila 1 moc dobrou klobáskou, ale bylo mi z ní těžko, nejsem zvyklá.
Jinak dnes jsem zatím snědla misku jahod, 2 rýžové chlebíčky s máslem a velikou kedlubnu. Na obídek budu mít těstovinový salát se šunkou ,zalitý kysanou smetanou a pak se uvidí. Mělo být deštivo, ale zatím je tam pařák, ještě, že jsem v letním.

Alík (Čt, 12. 6. 2008 - 08:06)

Ahojky, tak Internet mám zase doma. Paráda! Nedočetla jsem všechny příspěvky, ale zahlédla jsem něco o vodě a citrónu - v čem to prosím spočívá? Já pořád to samý, spoléhám hlavně na pohyb. Ještě jsem chtěla napsat, že dělená strava u mě skončila, jelikož se u ní nemůže káva ani černý čaj, což teda v mém případě nepřichází v úvahu. Ač mám nadváhu, mám příšerně nízký tlak - tak v průměru 100/60, ale někdy i míň. Bez kafe už bych snad byla ve vegetativním stavu. Ráno mě musí vždycky exhumovat. A vlastně změna jedna je - šla jsem si kupovat riflové 3/4 kalhoty a vel. 44 už mi byla velká, musela jsem koupit 42. Takže asi mi to taky jde dobře.

Lukilla (Čt, 12. 6. 2008 - 06:06)

Ahoj holky, gratuluju všem, kterým se daří. Mně se nedaří, ale můžu si za to sama, protože pro to nic nedělám. Váha 68,6, do plavek nic moc:-(. Klárčo, obdivuju tvou vůli a výdrž.

Reklama

Přidat komentář