Reklama

Ode dneška:-)

lucila (Čt, 19. 6. 2008 - 00:06)

ahoj. a mám ještě dotaz: mám pocit, že jsem pořád jakoby "nafouklá". co s tím?

voldy (St, 18. 6. 2008 - 15:06)

Ahoj holky!
Tak dnes jsem byla kupovat s manželem plavky, hrůza. U žádných mi neseděl vršek, což je moje stará bolest, ale ještě k tomu se manžel pohoršoval nad mou postavou, a že musím prý ještě pořádně zabrat v hubnutí a cvičení. Tak jsem z toho celá rozladěná, no nic, musím fakt zabrat ještě víc ve cvičení, jen kdyby mě nepřemáhala tak únava :-( Jednak mě ničí ranní vstávání a přesto, že vyloženě nehladovím, jím tak 5x denně zdravé věci, tak mám pocit hladu a malátnosti :-( Svačina typu jogurt a ovoce ( což si např. dávám) mě vůbec nezasytí a po zeleninových salátech mi ještě víc vytráví a kručí v břiše. Stravuju se tam asi měsíc a pořád doufám, že si tělo zvykne, ale zatím se cítím blbě na rozdíl od toho, jak je všude publikováno, jak se člověk cítí po zdravé stravě svěží :-( A úbytek váhy nic moc. Ale asi je to tím, že nemám vyloženou nadváhu a chci shodit jen tak 3-4kg a to většina také naříká, že ty poslední kg jsou na dlooouuuho.
Tak se mějte, dcerka mě láká na kolo, tak jdu něco udělat pro zdraví, ale musím něco sníst nebo tam sebou seknu slabostí, jak mi kručí zase v žaludku.

lucila (St, 18. 6. 2008 - 15:06)

ok. a k tomu určitě nějaký sport, že? a hubneš?? díky..zkusím (teda spíše zkusím tolik nejíst co teď jím..sladké, chipsy a tak :o().díky moc.

Klárča (St, 18. 6. 2008 - 14:06)

Pokud mohu mluvit za sebe, tak jím pravidelně 5x denně, každé 3 hodiny.
Začínám v 7 a to většinou 50g tmavé pečivo nebo chléb(3knädkebroty), k tomu 100g tvarohové pomazánky(z netučného tvarohu),nebo sýr cottage nebo 50g kuřecí šunky. A syrovou zeleninu podle sezóny, tak 250g.
V 10 mám ovocnou svačinu, stačí mi větší jablko,pomeranč nebo grep, teď třeba miska jahod. Někdy to doplním o netučný bílý jogurt.
Na oběd 100g dušené ryby nebo kuřecí prsíčka a k tomu tak 250g dušené zeleniny nebo zeleninového salátu.
Pak odpolední svačinu zazdím nějakým kysaným mléčným výrobkem nebo jogurtem s 2 lžícemi vloček.
A večer už jen lehounce - syrová zelenina, vařené vejce nebo 50g netučný sýr. Už nejím žádný chléb ani přílohy.
Snažím se vejít do 5000-5500kJ, někdy to přeženu, tak to srovnám druhý den.

lucila (St, 18. 6. 2008 - 10:06)

a můžu se zeptat co a jak jíte??

lucila (St, 18. 6. 2008 - 10:06)

jak jsem přibrala? začla jsem se přejídat, stres jsem řešila jídlem. a přestala jsem sportovat. před těmi sedmi měsíci jsem dělala všechno možné, teď nic. odjela jsem do anglie a tím to začalo. za pár měsíců se vracím domů a nechci přijet jako kulička :o). zkusím..díky moc.

Klárča (St, 18. 6. 2008 - 09:06)

n.i. tak sem hoď svůj jídelníček, možná tam něco najdeme. Jak a co vlastně jíš? Protože, když jíš málo, tak se tělíčko brání a nepustí ani chlup. A máš nadváhu?

n.i. (St, 18. 6. 2008 - 09:06)

Hm, tak váha stále stejná. Přešla jsem z čistících čajů na dietní, i když jsem zkusila pár dnů nejíst sladký, tak nic. Sranda je, že jsme si včera spočítali, že jsme fakt bez peněz, ale totálně. není ani na pididovolenou, na nic krom jídla. .-))) To se nám ještě nestalo. Jistě, za pár měsíců se to vyřeší, ale stejně. Tak teď už shodit fakt musim, protože jestli se nenarvu ani do riflí, tak nemám co nosit. .-)

Klárča (St, 18. 6. 2008 - 06:06)

Zdravím, hezké raníčko.
Tak zkouším ještě trošku upravit ten svůj jídelníček a stlačit dolů tuky, pořád mi přesahují těch doporučených 30g na den.
Lucila, záleží na tom, jak jsi přibrala. Jestli jsi se opravdu přejídala, tak zmenši porce, jez více dopoledne a večer už jen nějaký ten salátek, bílý netučný jogurt nebo sýr, kousek rybího filé nebo kuřátka bez kůže. Běhat ani nemusíš, stačí rychlá chůze, denně tak alespoň hodinku. Pro začátek to stačí a uvidíš, jak to na tebe zabere. Z jídelníčku vynech úplně sladkosti a omez přílohy na polovinu.
Dej za týden vědět, jak se ti daří.
Jdu něco dělat a hlavně - hubnout. Čauki.

lucila (Út, 17. 6. 2008 - 22:06)

ahojte. za sedm měsíců jsem přibrala 10kg. chci je shodit. jak?? stačí, když "upravím" jídelníček, přestanu "žrát" večer a začnu běhat? nemám moc možnost chodit někam cvičit do fitka apod. díky..

Kačule (Út, 17. 6. 2008 - 16:06)

Já se taky vážím jednou týdně...záleží jak to vyjde-neděle,nebo pondělí..myslím že nikdo se tu neváží každý den:o)

Klárča (Út, 17. 6. 2008 - 12:06)

Tak já se vážit v pondělí, tak mě to zaručeně odradí. Tak mám do pátku čas srovnat ten vyžraný rozdíl.
Je pravda, že o víkendu jím jinak, než v průběhu týdne. To se sejde rodinka, chystám nějaké dobrůtky a také se z toho dám, byť trošičku. Ale zase mívám o víkendu více pohybu, jinak lapím 10 hodin v práci u PC. O víkendu je to jiné - chůze, běhání, kolo, kopání na zahradě.Tak se to sice srovná, ale zadržená voda dělá také své.

Lukilla (Út, 17. 6. 2008 - 10:06)

Já se vážím v pondělí ráno, pro změnu proto, že mám po víkendu nejvíc, abych měla před očima tu výstrahu. Takže včera 68,8. Měřit se zatím nemá u mě cenu, zatím nebyla žádná větší změna v životosprávě. Ale pracuju na sebepřesvědčování:-)

Nikola (Út, 17. 6. 2008 - 10:06)

Já se vážím a měřím 1x týdně.

Klárča (Út, 17. 6. 2008 - 10:06)

Ahoj hubnoucí děvčátka. Vy se vážíte denně? To nemá smysl, ta váha kolísá podle toho, kolik vody zadržíte a co jste právě jedli.
Ideální je vážit se 1x týdně, ve stejnou dobu, nejlépe ráno po vyprázdnění.
Já se vážím v sobotu ráno, to mívám nejnižší váhu po pracovním týdnu. A také se měřím.
Má páteční váha byla 66kg, míry 100-82-96, stehno 52cm. A tuků mám právě hodně, pokud to měří správně tak celý 36%, ani nevím, kde to mám usazené,a právě to je nebezpečné.
Ale co, budu bojovat dále, uvidíme, jak to půjde. Netlačím to žádnou drasťárnou dolů, nestojí to za poškození zdraví.
Tak ahoj.

Nikola (Út, 17. 6. 2008 - 09:06)

Teda to stehno je 57.
A tuk v těle pořád kolem těch 23 %

Nikola (Út, 17. 6. 2008 - 08:06)

Dnešní váha: 57,5 kg
Míry: 91 68 96, stehno 58
Musím zabrat.

Lukilla (Po, 16. 6. 2008 - 16:06)

Ahoj všem, gratulace zhublicím :-)
n.i, jsem na tom podobně, pořád kolísám ve svém obvyklém rozmezí 68 - 69, takže dolů ani gram.
A co se vad na kráse týče, mám pro změnu nohy plné tzv. metliček a začínají mi i křečové žíly, ale bojím se jít na operaci, takže dokud se neodhodlám, nejkratší kalhoty, jaké si můžu dovolit, jsou do půli lýtek.

Nikola (Po, 16. 6. 2008 - 14:06)

Díky za povzbuzení :-)
Kačule, skvělý, jen tak dál, moc gratuluju :-)
n.i., já mám dole zatím necelé kilo, což není nic extra, snad se to pohne. Možná zítra bude nějaký úbytek, ale nevím, nevím :-(

n.i. (Po, 16. 6. 2008 - 14:06)

Tak já nevím. Jsem tady fakt jediná, kdo zatím neshodil ani ň? Byli jsme sportovat v sobotu ai v neděli, ale výsledek zatím žádnej...

Reklama

Přidat komentář