Reklama

Ode dneška:-)

Kačule (Po, 16. 6. 2008 - 14:06)

Ahojky,Nikčo z těch strií si nic nedělej,má je spousta lidí..já jich mám naštěstí jen opravdu malinko na prsou(ale teď jak jsem zhubla a opálila se-jsem dost snědý typ,tak už bez hledání vůbec nejsou vidět,tak mám radost:o)),ale vím jak jsou na tom kámošky atp.,nikdo není dokonalý a já mám zase plná kolena jizev a jednu větší na lýtku po natřženém svalu a jak jsem pořád hnědá jsou vidět...ale co!
Jinak dnes ráno po dalším týdnu:
70,9 kg/174 cm.
Zase přes kilo dole tak mám radost!:)
papa a hubnutí zdar,Kačule

Nikola (Po, 16. 6. 2008 - 14:06)

Jsou tenké a bílé, ale je jich moc. Musím si to srovnat v hlavě, pak snad bude líp.

Klárča (Po, 16. 6. 2008 - 13:06)

S těmi striemi je to problémek. Ale časem zesvětlejí, mě zůstaly po těhotenství na prsou, málo jsem je mazala a byl dost veliký přírůstek na objemu.
Nevím, jak zřetelné je máš, dělají se k jejich zmenšení a zesvětlení zákroky laserem, ale je to celkem finančně náročné.
Prostě to musíš brát, že to patří k tvému tělo, kdo z nás je dokonalý,že?
Ty to z blízka vidíš, ale okolí to tak nevnímá a když si nožky opálíš nebo natřeš samoopalovacím krémíkem, tak to není taková hrůza. Vyzkoušej a hlavně, nestyď se za sebe, je to tvé tělo.

Nikola (Po, 16. 6. 2008 - 11:06)

Klárčo, to je skvělý, jak ti to jde. Vezmu si z tebe příklad :-)
Jinak já plavky na sobě neměla asi deset let, od puberty mám na lýtkách a stehnech strie a mám z toho dost velký komplex, takže u mě nehrozí ani krátké sukně či kraťasy :-((

Večer budu jezdit na rotopedu a potom posilovat :-)

Klárča (Po, 16. 6. 2008 - 11:06)

Ahoj, přeji krásný den.
Míšo, gratuluji, zhubla jsi krásně ze 117kg na 84kg za velmi krátkou dobu a hlavně zdravě. Teď ale musíš být trpělivá, protože tvé tělo si zvyká na novou váhu a musí si přizpůsobit všechny funkce nové situaci.Většinou je dobré hubnutí zastavit,když zhubneš 10% původní váhy,aby se s tím tělo vyrovnalo.Ty jsi zhubla 33kg, což je mnohem více.
Takže zatni zuby a pokračuj v tom režimu, jak jsi začala. Po nějakém čase-může to být 1-3 měsíce, začneš znovu hubnout.Zatím bych to nehnala do nějakých drastických změn, jen to zlehka udržovala. I tak je to veliký úspěch. Na běhání dávej pozor, mohou trpět klouby. Ale pokud se cítíš dobře, tak vytrvej.
Já také o víkendu trošku hřešila, kdo by odolal čerstvým jahodám se šlehačkou? Ale co, váha nakonec ukázala o dalších 1/2kg méně, vyrovnala jsem to jízdou na kole.
Dnes už zase ukázněně na snídani krajíček žitného chleba s plátkem sýru a šunky, dopoledne jahody(bez šlehačky).Na oběd mám zeleninový gulášek a odpoledne kefírový nápoj Activii. Večer uvidím, mám v plánu si jít zaběhat,snad nebude pršet a pak asi jen salátek s cottage sýrem.
Tak se tužte, léto začíná v sobotu, vytáhneme plavky!!!

Nikola (Po, 16. 6. 2008 - 08:06)

Ahoj, já jsem přes víkend trochu polevila, necpala jsem se ničím "zakázaným", ale těch zdravých věcí bylo přece jen moc. :-( Uvidím zítra na váze a podle cm, jestli se něco změnilo.

Petra (Ne, 15. 6. 2008 - 15:06)

Míšo, radši se poraď s nějakým dietologem, nebo tak...

voldy (Pá, 13. 6. 2008 - 20:06)

Ahojky!
Tak pátek 13. bohužel v mé rodině zafungoval :-( Můj otec spadl z kola a zlomil si tak nešťastně ruku v lokti, že mu to musí operovat a drátovat :-(
Jinak včera jsem si dala 30km na rotopedu, dnes ráno zatím 10, ale ještě na to asi sednu :-)
Hezký víkend všem, já ho mám pracovní.
A co se týká Eriky, tak souhlasím s většinou, je to hezká holka a pár kg dolů, tak je z ní modelka jak lusk!

Kačule (Pá, 13. 6. 2008 - 17:06)

Ahojky:o)3 dny jsem strávila nad studiem takže jsem neměla čas se tu stavit..tak se omluvám,že jsem nemohla vysvětlit "vodu s citrónem" ale náš jídelní guru Klárča se toho naštěstí ujala:o)opravdu,máš velké znalosti a je vidět,že si se nevrhla do bezhlavého rychlého hubnutí,ale všechno si si zjistila a změnila životní styl a to je supr(proto v nadsázce náš guru:o)).Jinak se mi daří dobře,jím pětkrát denně okolo 6000kJ,což u mě naprosto stačí,protože mám docela rychlý metabolismus a jinak se snažím hýbat a dost pít a zdá se,že to vážně funguje.Nedělám si hlad a tak na mě nechodí slabé nepřekonatelné chutě,kdy bych zdlábla cokoli.Jinak koukala jsem na fotky Eriky a holka,si fakt kočka!:o)Je jasné,že pro zdraví je to velká zátěž,nemluvím jen o váze,ale hlavně o stravovacích návycích.Ale kdo si musí uvědit,že chce změnu si jedině ty,jinak by se to stejně asi nezdařilo..:o)
všichni zdárně překonejte pátek třináctého a krásný víkend:o))
:

n.i. (Pá, 13. 6. 2008 - 11:06)

ach jo, tak pořád nic. Sice se mi vrátila původní váha, ale nezhubnu a nezhubnu.

Klárča (Pá, 13. 6. 2008 - 07:06)

Ahoj děvčátka.
Eriko, už dost té upřímnosti. Teď je důležité, aby jsi si uvědomila , co ti hrozí. A vzhledem k tomu, že jsi zvyklá jíst opravdu hodně, tak pro zhubnutí ti stačí zamyslet se nad jídelníčkem a ty porce pro začátek zmenšit o 1/3, omezit sladkosti a nahradit je ovocem a zeleninou. Uvidíš, nebudeš trpět hlady a kila půjdou dolů rychle. Alespoň těch prvních 10-15.
Mezitím si zvykneš na menší porce a bude se ti lépe dýchat i chodit, můžeš začít s nějakým pohybem. Stačí procházky, každý den před spaním místo mlsání. Jsi mladá a není nic ztraceno.
Já jsem na tom hůře, mám velmi pomalý metabolismus, proto se musím opravdu hodně soustředit na to, co do té pusy strčím. A je toho opravdu málo, co si mohu dovolit.
Tak nevěš hlavu a pusť se do toho, jde o tvé zdraví. A jestli na to půjdeš chytře, tak budeš ještě hezčí a kolegyním vytřeš zrak. Krásná pusina a k tomu sexy štíhlé tělíčko, to je mocná zbraň. Přeji hodně štěstí i síly.

Erika (Pá, 13. 6. 2008 - 07:06)

Tak to je hustý...ale díky za upřímnost.No když jsme u tý upřímnosti,tak už jsem tu stovku přelezla o šest kilo.Mě už to taky napadlo,že mi nějak moc podstrojují,ale s tou mojí chutí k jídlu a slabou vůlí vždycky podlehnu sprásknu všechno.Fakt jsem se tady v práci za ty čtyři roky neskutečně rozežrala.Není problém pro mě jako třeba včera sníst za odpoledne celou bábovku s mákem (od kolegyně( prostě dělám na PC a pořád šahám a pořád,až tam není nic,a to se před tím neodbydu ani u oběda.Takže když přijdu z práce domů,tak samozřejmě ještě nemám hlad a večeřím až tak kolem desátý.Včera jsem ještě v jedenáct spráskla tác palačinek...no a pak nemám být taková "pěkná".Ale jak říkám asi jsem se pořád viděla moc růžovými brýlemi.

Radka (Čt, 12. 6. 2008 - 23:06)

Taky se přidám 160/72,máte nějakou dietu?

Nikola (Čt, 12. 6. 2008 - 22:06)

Souhlasím s Alíkem.

Alík (Čt, 12. 6. 2008 - 21:06)

Řekla jsi upřímně - tak upřímně. Je to opravdu hrozný. Spoleháš se na hezký obličejík, ale ten se taky zaobalil. Je to úplně jiná tvář, než ta před několika málo lety. Na kolegyňky se prosím nespoléhej. Jasně, že tvoje kila zbožňujou! Bodejť ne! Protože každým kilem navíc se jim vzdaluješ směrem do propadliště dějin. Už pro ně nebudeš konkurence. Kdybys zhubla, tak uvidíš, kolik Ti těch kamarádek opravdu zbude.
Je hrozná škoda, že zahodíš jen tak z plezíru všechno, čím Tě příroda obdařila. Mně je o 9 let víc, mám po 2 dětech a pokud jsi překročila 100 kg, a já mám nějakých 80 plus mínus, navíc jsem o 4 cm větší........... tak je to hrozný rozdíl!!! Jak chceš vypadat v mém věku nebo ve čtyřiceti? Já opravdu obdivuju, jak se máš ráda, to bych chtěla taky. Je to ovšem to jediné, co Ti opravdu závidím.

Erika (Čt, 12. 6. 2008 - 15:06)

Myslíte,že je to až tak hrozný???Ale upřímně!!!Já se pořád uklidňuju,že to ještě jde,že jsem hezká a že mi to sluší.kolegyně v práci mě v tom ještě utvrzují,že prý mám jedno kilo hezčí než druhý.Taky si mě pěkně rozmazlují,že prý je radost se dívat,jak mi chutná,každý den mi nosí nějaký dobroty,co upečkou,nebo zákusky a tak,takže se vždycky valím domů pěkně přežraná.No je fakt,že kolem matury jsem měla 65 kilo (174cm) ale to sedavý zaměstnání a moje lenost mě trochu obalily,takže jsem te´d taková plnoštíhlá...

Alík (Čt, 12. 6. 2008 - 15:06)

Eriko, že jsi tu vůbec lezla, viď? :-) Takhle jsme se na Tebe sesypaly. Zaujaly mě ty fotky z gymplu, takový rozdíl a přitom to trvalo jen pár let. Nemáš spíš nějaký zdravotní problém? Jinak Klárča má pravdu, po dětech to bude ještě horší. Pokud se Ti tedy vůbec podaří při takové nadváze otěhotnět a donosit miminko. Ale jinak jsi moc sympatická a přeju ti jen to nej.

Nikola (Čt, 12. 6. 2008 - 14:06)

Eriko, ale až na tu tloušťku jsi moc krásná holka, škoda, stačilo by shodit na plnoštíhlost a strčila bys do kapsy kdejakou modelku.

Klárča (Čt, 12. 6. 2008 - 14:06)

No, taky jsem koukla a řeknu ti holka, že tvé sebevědomí mít, tak jsem naprosto v pohodičce. Mám o 20kg méně než ty , ale takhle bych se určitě neukazovala.
Nehledě na to, že ve 22.letech mít takovou nadváhu, co budeš dělat po dětech? A čím budeš starší, tím to bude horší.
Když jsem měla tolik let, vážila jsem 55kg, teď mám o 35 let a 10kg více.Vůbec ti to nezávidím!!!

Nikola (Čt, 12. 6. 2008 - 14:06)

Eriko, sorry, ale vůbec se mi to nelíbí, :-) Je fajn, že máš takové sebevědomí, ale já bych takhle spokojená nebyla. Přeju, ať se ti alespoň zdravotní problémy kvůli tvé tloušťce do budoucna vyhnou.

Reklama

Přidat komentář