Reklama

Snížení mateřské v r. 2010

---- (Pá, 19. 2. 2010 - 17:02)

No, tak to ceho mam za sebou...Já nikomu nepředepisuji kdy má mít dítě, jen jsem reagoval na celkem ostrý výpad z Vaší strany, "jak to mají dělat ženské" co mají desítku. Pochopil jsem to tak, že si stěžujete na svůj osud. Proto jsem se vyjádřil, že nastala doba, kdy musí především každý člověk uvažovat, aby se nedostal vlastním rozhodnutím do problémů.

r (Pá, 19. 2. 2010 - 14:02)

Niko jsou to zamindrákovaný burani co budou závidět i nos mezi očima.Přeju ti zdravé mimčo a spokojenou mateřknou.A na ty tyhle ubožáky který se nezmůžou na víc než anonymně urážet se vykašli.Provokujou protože jsou nespokojeni samy se sebou.Měj se fajn a hodně štěstí.PS: nerozčiluj se oni za to nestojej a ubližuješ jenom sobě a byla bys jako oni.

Nika (Pá, 19. 2. 2010 - 14:02)

No, tak vidim, ze nekterí misto aby resili dané tema, tak resí mě, navíc nevím proc. Jo a komu roztahuju nohy vím, jelikoz jsme s pritelem 5 let ,tupče! Takze jak vidim, tak u nekterych to funguje ,,podle sebe, soudim tebe" Hmmm, uz jsem si nazor na ty ,,nektere"udelala, joooo zofalci hold zustanou zoufalci....... :)

Souhlas (Pá, 19. 2. 2010 - 14:02)

Nika- začni pracovat a pak si pořiď děcko, až něco vyděláš a zabezpečíš se a taky přispěješ do státní kasy, protože z té se to platí. Jsi opravdu kráva k pohledání.A taky se rozkoukej komu roztahuješ nohy!!

Blbcům (Pá, 19. 2. 2010 - 14:02)

Krávo a proč jsi ve 20 těhotná, to ti máme platit? Z našich daní ty kravěslavo.

Nikol (Pá, 19. 2. 2010 - 14:02)

No, tak to ceho mam za sebou dost, to by bylo na dlouho a tady vam muj zivot popisovat rozhodne nebudu....A myslim, ze toho mam za sebou dost na to, abych mohla napsat svuj nazor tady k tomu tematu.No a miminko jsme s pritelem neplanovali a bohuzel jsme verili antikoncepci (praskum) a pokud jste zena (nevim, to tady nepisete) a byla, nebo jste tahotna, tak kdyz pak na tom ultrazvuku vidite to busící srdicko, tak se vam to tezko dava pryc (interupce)a mimochodem, penizky nasetrene mam, za 1. jsem pracovala, sice rok ale pracovala a stihla jsem neco malo nasetrit a pritel praci ma a za druhe mam supr rodinu, ktera mi i memu priteli a miminku moc pomohla jak financne, tak psychicky, ale ne kazdy ma takove stestí-to tady naznacuji, co ty matky, ktere nemaji rodinu a chlap se na ne vykasle atd..... No a nic ve zlem ale to kdy si já poridim miminko, je pouze moje vec a v dnesni dobe, kdybych mela cekat na priznivou financní situaci, tak bych to miminko nemusela mit vubec, vono bych se te situce taky nemusela dockat.Ale dekuji, ze jste se ozval/a

---- (Pá, 19. 2. 2010 - 13:02)

Vy pitomci (nekterí), reaguji...No jestli je ti 20 a jsi opravdu těhotná, tak ve vší slušnosti ti mohu poradit, že jsi s těhotenstvím měla počkat, střádat si penízky a na mateřskou jít až budeš finančně zabezpečena. Každý člověk musí být nejprve odpovědný sám za sebe a teprve potom volat po pomoci společnosti. nic ve zlém, ale čeho máš za sebou dost ve 20 letech?

Nika (Pá, 19. 2. 2010 - 12:02)

Vy pitomci (nekterí), reaguji na tento clanek svym myslim, ze rozumnym nazorem. Jak to ma ta zenska asi tak zvladnout, kdyz ma tak malou materskou a v dnesni dobe si clovek jen tak nemuze vybirat, co se prace tyka, tak kdyz ta zenskea dře jak bulhar v nejaké fabrice ze nejakych par susní pr.10 000kc, z toho musí zaplatit min 7000byt+inkaso atd.... a jeji chlap pokud nejakeho ma, ma taky nejakych 10-12 000,-tak z ceho vy blbecci mají tak asi zit,a z ceho ma mit vysokou materskou, kdyz ma tak maly plat, aniz by za to mohla, kdyz dela co muze, narozdil od nekterych, kteri delaji velke ho....??? Hmmm???? Chytraci jedni, momentalne jsem tehotna, a vim o cem mluvim a nektere vase prispevky me vyvadeji z míry!!!Sice je mi teprve 20, ale myslim, ze za sebou toho mam dost a opravdu vim, o cem mluvim... I kdybychom jsme si zvolili nevim koho, tak na nas stejne budou ryzovat a budou sobe delat do kapsy tak, jak se jim to hodí.Ja bych tem parlamentskym idiotum prala, aby si to zkusili na vlastní kuzi, zit, jako obyc clovek a i tem co maji plat nad 25 000 a jeste si mysli ze se mají spatne.

ii (Čt, 18. 2. 2010 - 17:02)

Berte,no právě,volili socany a lidovce a proto mají vysokou mateřskou /kdo za zvýšení hlavně bojuje: Paroubek!/.Proto volte Modré straky a uvidíte jak s mateřskou zatočí, a budou mít ufňukané matky po mateřské.Důchodové konto už zlikvidovali a důchodci po celoživotní práci a tenkrát zdarma vychovaných dětech mají útrum zcela jistý.Modrá verbež!

! (Út, 16. 2. 2010 - 18:02)

Vidím,že to nemá cenu řešit...Děcka od některých nejvíce se množících skupin mi na důchod opravdu dělat nebudou, spíš je budu ze svých daní ještě já dotovat.
Zrušit jim porodné, nastavit i rodičovskou podle platu a osekat sociální dávky.

!!!!! (Út, 16. 2. 2010 - 00:02)

Ty mas 6000 materskou? Jestli...Vidím,že to nemá cenu řešit takové věci.Ty děcka co se narodí Vám budou dělůat na důchody vy husy.

? (Po, 15. 2. 2010 - 18:02)

Já bych těm kreténům v...Ty mas 6000 materskou? Jestli ano tak to jsi predtim mela dost nizky plat...takze si nestezuj a bud rada za to co dostanes.
Nebo si to pletes s rodicakem? Ale ten 6000 taky neni....

Bert (Po, 15. 2. 2010 - 18:02)

Rybaarko a ostatní - máte, co jste si zvolili, a sice socany, kteří se ohánějí sociální politikou a příště si je zase volte, slepice hlúpé.

Odrbávají (Po, 15. 2. 2010 - 18:02)

A to je dobře, prože ty jsi husa, když chceš děcko, tak se starej.

Marie (Po, 15. 2. 2010 - 16:02)

Já bych těm kreténům v parlaméntě dala těch 6000kč,co mám na mateřské,at si s toho vyžijí.Odrbávají zase jen obyčejný lidi.

Tera (So, 13. 2. 2010 - 13:02)

TAK JÁ S SNÍŽENÍ MATEŘSKÉ...Máš pravdu. Proto děti nemít. Brzy v této zemi bude mít každý obyčejný člověk dost práce sám se sebou, aby se uživil-protože krom sebe každý živí z daní politiky, zasraný Senát, každý svého cikána, nemakačenka a důchodce-třetina potáhne zbývající dvě. Dítě se tam nevejde.

RYBAARKA (So, 13. 2. 2010 - 11:02)

TAK JÁ S SNÍŽENÍ MATEŘSKÉ NESOUHLASILA A NESOUHLASIM I TED KDY JI SNIZILI.ONI POSLANCI MAJI STATISICOVE PLATY.K TOMU DOTOVANY BENZIN,TELEFONY A KDO VI CO JESTE.DALA BYVCH JIMM ALBUZUNU KTEROU POBIRANE A AT NAM UKAZOU JAK SE HOSPODARI.TED MOMENTALNE SE ZVAZUJE ZE SE MATERSKA VRATI A BUDE VYPLACENA ZPETNE..OVSEM NASE VLADA KDYZ NAS UŽ JEDNOU OSKUBALA TAK NEVERIM ZE NAM PENIZE BUDOU VRACENY.JE TO HNUS CO NASE VLADA VYMÝŠLÍ.MYSLÍ JEN NA SEBE.JE ZNÁT ŽE NEVEDÍ O ČEM ROZHODUJÍ.TUTO SITUACI SI NEDOKÁŽÍ PŘEDSTAVIT

Zrušit!!! (So, 6. 2. 2010 - 13:02)

Je v zájmu tohoto zkurvenýho světa aby se do něj nerodily další děti. Je v zájmu těch dětí, aby se nerodily do tohodle zkurvenýho světa. Proto zrušit mateřskou i porodné, pokud možno okamžitě.

xx (So, 6. 2. 2010 - 11:02)

Je to tak Vando, mateřská by...nedat mateřskou na dítě po dobu čtyř let ? jen za to, že někdo má dítě ? Fajn-tak důchodcům sebrat důchod-to ho mají brát jen proto, že jsou staří ? Cigošům sebrat dávky . To je mají brát jen proto, že jsou černí ? Sociální dávky zrušit-to je mají brát nemakačenkové jen proto, že jsou líní dělat ? Když brát, tak všem, důvod se vždycky najde. Stejně tomu tak bude, státní kasa je prázdná, všechno rozkradli. Tak si ženy dítě nepořídí, no, když by je neuživily. Ale co budou dělat lenoši a paraziti, to nevím. Že by vstali z pelechů a šli makat? Těžko. Je plno lidí, kteří v životě dělat nebudou a jen parazitovat. A na ty dávky a důchody přestávají být prachy jen proto, že ubývá pracujících-a bude hůř, protože se nebudou rodit děti. A dobře taky-do tak zkurvenýho světa ?

Vanda (So, 6. 2. 2010 - 11:02)

Je to tak Vando, mateřská by...pleteš si porodné a mateřskou, jsi mimo mísu.

Reklama

Přidat komentář