Reklama

Ode dneška:-)

Nikola (St, 3. 9. 2008 - 10:09)

Ahoj, musíme to, holky, zvládnou!!
Dnešní váha 58,3, takže ta 59 byla asi nějaký těžším jídlem. Do Vánoc chci těch osm kilo shodit..
Jani, jen tak dál! Držím palce :-)

n.i. (St, 3. 9. 2008 - 09:09)

ahoj všem, tak k doktorům jsem se zaítm moc nedostala, asi i proto, že ta únava je trošku lepší. No, uvidím, jestli natrvalo. U mně je právě problém, že fyzička vybudovat moc nejde, ta kondice se mi cvičením nezlepšuje :-(. jeden den můžu jezdit na rotopedu půl hodiny a jinej jsem unavená úplně šíleně už po pěti minutách. Já teda vím, že to je trvalý stav, s kterým moc dělat nejde, ale stejně... Jinak - teď sem se vážila a koukám, mám skoro o tři kila míň, asi jak jsem teď měla ty důležitý akce, nebyl čas na jídlo a musela jsem lítat od rána do večera - taky se z toho pomalu dostávám až teď, děsný vyčerpání. Ale aapon ze jsem to zvladla.

Lukilla (Po, 1. 9. 2008 - 19:09)

Ahoj holky, koukám, že diskuze začala znovu fungovat. Já pořád se pořád snažím tak nějak plíživě bezbolestně hubnout, dotáhla jsem to na 65, sice jen 4 kila dole, ale vytoužená 62 už není tak daleko. Přes léto jsem hodně jezdila na kole, naučila se trochu snídat. Takže pokračuju!

Jana (Po, 1. 9. 2008 - 16:09)

Je mi 30, mám 166 cm a posledních snad 15 let jsem měla pořád tak nějak 63-66kg. Pořád jsem v pohodičce (vždyť jsou na tom některé ženské mnohem hůř, a není jich málo :o)). A ani mi nějak nevadilo, že moje váha tak nějak plíživě stoupá. A pořád jsem si říkala, že budu hubnout AŽ jednou... Na diety mám slabou vůli, na sport není moc času (malé dítě) a jsem líná (nenávidím běh). A najednou jsem měla 68kg, docela hnusnou pneumatiku a spoustu pěkného oblečení, které kvůli té nenápadně se zvyšující váze už roky nenosím. A začala jsem ženám závidět plochá bříška. Dostala jsem kdysi od přítele krásné samodržící punčochy, s kraječkou a moje stehna v tom rozhodně nevypadaly tak svůdně, jako u té slečny na obrázku. A k tomu ta váha, blížící se sedmdesátce! A tak jsem si před třemi dny řekla dost! Tři dny chodím poctivě běhat - po večerech, když malou hlídá taťka. Běhám maximálně 25 minut (víc prostě nezvládám). A přestala jsem se cpát vším, co mi přišlo pod ruku a jím s rozmyslem, a malé porce. Kupodivu nemám hlad a někde se bere ta síla vydržet a shodit aspoň tři kila. Když to půjde, chci pak ještě pokračovat dál. K hubnutí asi člověk potřebuje nějakou silnou motivaci a tou jsem já sama. Nedělám to kvůli nikomu jinému, než jsem já. Chci být krásná, chci se líbit, chci se cítit přitažlivá. Chci být zase pružná, chci nosit oblečení menší velikosti, prostě CHCI! Nebudu se vážit a měřit každý den, ale jen jednou týdně - snad tak líp uvidím výsledky.
Prosím, přidejte se ke mně někdo, bojím se, že mi to nadšení nevydrží....

Nikola (Po, 1. 9. 2008 - 14:09)

Ahoj, jsem prase největší. Dnešní váha 59 kg. Stres povolil, nebo jsem si na novou situaci vznikla, začala jsem žrát a jsem na tom ještě hůř než na začátku :-( Ale musím to prostě dokázat, takže jdu do toho zase a jestli se mi to nepovede, tak holt budu tlustá ;-((

Nikola (Po, 11. 8. 2008 - 20:08)

Jenom dodám, že to šlo dolů opět stresem, necítím se na to, držet dietu, tak jím všechno, ale jak se stresuju, tak můžu pozřít jen málo. Jestli tohle bude trvat ještě ten půl rok, tak fakt nevím.

Nikola (Po, 11. 8. 2008 - 20:08)

Ahoj všem, už nikdo nehubne?
Moje dnešní váha: 56,9 kg

Iveta (Po, 4. 8. 2008 - 12:08)

Zdravím všechny. Chtěla bych asi jako všechny tady něco zhubnout ale zdravou stravou a cvičením. Samotné mi to moc nejde tak mě napadlo hubnout společně, společně se podporovat atd. Tady je můj email: hony21"seznam.cz takže když budete chtít stačí písnout a můžem třeba vyměmnit ICQ

Nikola (Po, 4. 8. 2008 - 12:08)

Ahoj všem, zdravím po dovolené, byla sportovní, ale nedietní :-) Po návratu jsem se zvážila a měla jsem 58 kg, takže se teď s vervou pouštím do dietění.

Jana (Ne, 3. 8. 2008 - 07:08)

Liso, nevím, jak dlouho to dodržuješ, ale to musí zabrat! Já už delší dobu večer nic než zeleninu (syrovou) večer nejím, taky cvičím a jezdím na kole. Na výšku 170 mám váhu 64.

Lisa (So, 2. 8. 2008 - 07:08)

Ahoj Katko, zavítala jsem na tuto diskuzi až teď. Máš nějaké pokroky v hubnutí? Mně to nějak přestává bavit. Denně rotoped asi 40 minut, večer jen zelenina a o víkendu cvičím i ráno. A nic.

voldy (Čt, 31. 7. 2008 - 19:07)

n.i., posílám Ti hezký tropický prázdninový pozdrav. Určitě Ti moooc držím palce, aby Ti doktoři pomohli od zdravotních problémů! Ani dokonalá postava není k ničemu, když zlobí zdraví. Taky mne hodně trápí únava, občas si říkám, že to nemůže být normální, že je za tím snad nějaký zdravotní problém, ale zatím jsem se k doktorům nevypravila a bojuji s tím sama. Můj mi tvrdí, že je to tím, že mám malou fyzičku, ale já si myslím, že je to hlavně ze stresu a z časného vstávání (kolem páté) do práce, nemůžu se s tím srovnat. Jsem z práce sice brzo doma, ale co z toho, když jsem odpoledne tak hrozně utahaná :-( No, n.i., tuším jsme odbočily od tématu :-)
Já z hubnutím pokračuju pomalu, už jídelníček nedodržuju tak poctivě, ale sníženou váhu si hezky držím.
Minulý týden jsme byli na dovolené v českém švýcarsku. Bylo tam nádherně. Jen strava tam nebyla podle pravidel zdravé výživy, tak šlo pár deka nahoru, ale už jsem to srovnala a dovča stála zato!!!
Všem přeju krásnou druhou polovinu prázdnin

n.i. (St, 23. 7. 2008 - 14:07)

Já bych taky nevyhazovala odsud ty, co váží 48 kg. Jsou to třeba holky, co mají váhu rozloženou výrazně neorvnoměrně, a tak potřebujou nutně shodit třeba jen na stehnech. Taky jsem tak byla - váha ok, ale stehna děsný...
JInak - my po návratu z dovolené u babiček zjistili, že jsme přibraní všichni, včetně malýho .:-(( Takže jsem zpět na svý původní váze před hubnutím. Blbý je, že furt nemám energii na cokoliv dalšího krom opravdu nutných věcí. Tak se snažím jenom míň jíst a víc dělat saláty atd a taky upravit si trávení. Pomalu řeším, čím to teda vlastně je, nejspíš za tím bude fakt nějakej zdravotní problém. Jen aby doktoři nějak pomohli. :-))
První věc už vím - ten třes rukou spraví mi dělal nedostatek Magnézia, dál se mi příšerně točí hlava /někdy tak, že se bojím vstát/ a pak ta únava...
No nic, koukejte pokračovat v hubnutí a držte mi palce. :-))

voldy (Po, 14. 7. 2008 - 22:07)

Nemusí to být provokatérky, když váží 48kg. Třeba jsou jen malé jako já. Měřím jen 150cm (s bídou) a na takové výšce je vidět každé kilo navíc jako hrom.
Ireno, určitě se nemusíš stydět prezentovat svou váhu! Každá jsme zde jiná. Některá bojuje s větší nadváhou, některá s menší, jiná chce jen zpevnit svaly. Ale všechny nás spojuje jeden problém a to je nespokojenost se svou postavou. A každá se snaží jak nejlíp svede s tím něco udělat. V tom právě bychom se měly všechny podporovat.
Nemyslete si, že když vážím málo a chci se zbavit možná málo kil, že je to jednoduché! Tuk se mi drží na stehnech jako klíště :-(
No, nějak jsem se rozepsala, tak se nezlobte a zvesela do hubnutí :-)))

Nikola (Po, 14. 7. 2008 - 10:07)

Klid, já bych řekla, že jen někdo chce provokovat. Nebudeme si toho všímat a bude to :-)

Pajka (Po, 14. 7. 2008 - 10:07)

Tuhle diskuzi jen sleduji, ale nedá mi to.. Taky mi není jasné proč sem dávají tyhle hlášky: 48,8 kg!!! Buď je dotyčná nemocná a měla by vyhledat odbornou pomoc, nebo jsou to chlubivé provokatérky. Obojí nepatří do téhle diskuze, ať si založí vlastní, např. "Jsem vychrtlá a chci vážit ještě míň"...

Irena (Po, 14. 7. 2008 - 10:07)

Holky, taky jsem tu dlouho nebyla, byla jsem v lázních, kde jsem se ještě o 1kg vykrmila, takže mám 71lg na 160cm, hrůza.Všechna kg opět na břiše. Teď musím zase začít s omezováním žravosti.Pročítala jsem diskusi zpět za dobu, co jsem tu nebyla a mrzí mne, že se to tu pokazilo holkama typu 48kg, atd.Nemám pak motivaci se tu se svoji váhou prezentovat a tím tato diskuse ztrácí smysl.Škoda.

Návštěvník (Po, 14. 7. 2008 - 01:07)

Moje dnešní váha 48,8kg.

Návštěvník (Po, 14. 7. 2008 - 01:07)

Moje dnešní váha 48,8kg.

lucila (Po, 14. 7. 2008 - 00:07)

nezhubly :o(. nějak mi to nejde, ale vůůůbec. chjo!!

Reklama

Přidat komentář