Reklama

Ode dneška:-)

Heda (Čt, 26. 6. 2008 - 08:06)

Klarčo, nedělej si nic z těch nejapných poznámek. Mi se ale zdáš až neuvěřitelně dokonalá. Jako kladná postava z románu. Ve svých 57 létech stále posiluješ, jezdíš na kole, držíš přímo předpisovou dietu. Obdivuji tě, ale vzhledem k tomu, že i mi je už 54 let, vím, že je v tom věku člověk i trochu líný nevím..... Zdáš se mi prostě příliš dokonalá a nikdo není dokonalý......

Návštěvník (Čt, 26. 6. 2008 - 00:06)

Nemůžu ty diskuze o padácích najít..?

Lukilla (St, 25. 6. 2008 - 13:06)

Ahoj všem, zaplaťpánbůh za tohle počasí, dovoluje mi luxovat ledničku jen v oddělení jogurtů a ovoce, takže váha 67,8. Nehovořila bych ještě o zhubnutí, ale moje letošní minimum to je:-).

n.i. (St, 25. 6. 2008 - 11:06)

Teď mám tak trochu jiný starosti než zhubnout, ale - váha furt stejná, i když se snažím míň jíst apiju ty čaje. Jenže včera byla pracovní párty s dortíkama a opíkáním buřtů, tk jsem aspoň mírně zobnout musela, o víkendu u babiček...:_)

Nikola (St, 25. 6. 2008 - 07:06)

Takže po dnešním vážení a měření:
váha: 57 kg
Míry: 91 68 96, stehno 57
Tuk: 22 %
:-)

Nikola (St, 25. 6. 2008 - 07:06)

Jděte se bavit do diskuze o kozách, je jich tady dost 8-)

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 23:06)

No jo,já mám 75 i s kozenkou a tílkem a kozy mám řádné,co to tu plácáte??!!

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 23:06)

Tak soráč,já se měřila,ale 100 přes prsa,to je pro mne fakt nářez,stále vidím ty padáky,ale takovou babu bych mohla..

Nikola (Út, 24. 6. 2008 - 19:06)

Hezký večer :-) Mám za sebou zase 50 minut na rotopedu :-) Zítra mám od cvičení volno. Ráno budu hlásit váhu a míry, ale myslím, že žádná velká změna nebude, ale nevadí, hlavně vydržet :-)

Kačule (Út, 24. 6. 2008 - 13:06)

Ahojky,prolítla jsem příspěvky,co jsem tu nebyla-blahopřeju úspěšným:o)jinak trvá týden-2 týdny,než se tělo adaptuje na nový režim a podaří-li se v této době překonat krize,je to pak už lepší,takže ikdyž se někdo stravuje správně,může se cítit slabý a hladový,ale je potřeba vydržet a půjde to zas mnohem snadněji:))
k té velikosti prsou-já mám obvod taky 100 a pod prsy 70,pas taky 70.Mám tedy větší košíček a ráda bych na prsou zhubla,snad to půjde...:o)
Jinak se držím dobře,dneska večer plánovaně zahřeším na grilovačce,byla jsem koupit vínko a v ledničce je naložené masíčko.Už se těším:))mějte se krásně a ať to jde!

n.i. (Út, 24. 6. 2008 - 10:06)

100 přes prsa je jen o deset cm víc než mají modelky, takže padáky myslím nejsou potřeba, takže ten ubožák, co to napsal, nejspíš ženskou v životě neviděl :-))))

Nikola (Út, 24. 6. 2008 - 07:06)

Akorát jsem se dneska ráno zapomněla zvážit a změřit, tak zítra.

Nikola (Út, 24. 6. 2008 - 07:06)

Přes nos krásně sprchlo, hned se lepší dýchá :-)
lucilo, je mi 28 let :-)
Dnes jsem měla ke snídani žitný chleba, kuřecí šunku, sýr a rajče, na svačinu mám připravený banán :-)
Ať se vám daří :-)

Ahojky (Út, 24. 6. 2008 - 07:06)

taky mám 100 přes prsa a skoro žádné nemám. Vždyť modelky mají 90-60-90, tak těch 10 cm do sta není ani vidět.

Klárča (Út, 24. 6. 2008 - 06:06)

Dobré ráno přeji.
Jestli ta připomínka k objemu 100 přes prsa byla na mě, tak stany opravdu nenosím. Jen mám prostě větší objem hrudníku. Pro zajímavost, má podprsenka je velikost 80B, tak nevím, proč ta jízlivost.Není mi 15, abych měla místo prsou bobule.
A slušností je podepsat se pod příspěvek, i když hulvátů se na netu vyskytuje tedy opravdu hodně. A takový mě nemůže urazit, víš.
I tady bylo včera dusno, dnes to nevypadá lépe. Takže sport nebyl žádný, to by si člověk koledoval o zdravotní potíže.
Dnes mám k snídani zeleninový tvaroh, žitný chléb a rajčata. Na svačinu rybíz s bílým jogurtem. Na oběd dušené kuře se zeleninou a kuskus.
Odpoledne vyrazíme někam na kolech, snad bude lépe, než včera. A pak se uvidí.
Tak vám přeji krásný den a žádné srážky s blbcem.

Návštěvník (Út, 24. 6. 2008 - 00:06)

Proboha,100 přes prsa-nosíš padáky?

lucila (Po, 23. 6. 2008 - 22:06)

já bych ti ten deštík i poslala, tady je ho habakuk!! :o) 50min na rotopedu? to seš dobrá. můžu se zeptat kolik ti je? (já jen, že jsem mladá a připadám si děsná, jak jsem poslední dobou lenivá :o() a přitom jsem ještě před rokem sportovala celkem dost. teď mi nejde se do toho dostat. chodím běhat a uběhnu malinký kousek a jsem k.o. :o(

Nikola (Po, 23. 6. 2008 - 21:06)

Já chci zase déšť :-))
Mám za sebou 50 minut na rotopedu a stačilo to :-))

lucila (Po, 23. 6. 2008 - 21:06)

jéé, já chci taky dusno.. :o). v londýně zase leje! :o(. díky, zkusím to nějak zvládnout. i když jsou chvíle, kdy nemyslím na nic jiného než na čokoládu :o)))).

Nikola (Po, 23. 6. 2008 - 19:06)

lucilo, mně to dost dlouho trvalo, než jsem se to naučila :-) Ale ta vidina štíhlé postavy a dobrého zdraví za to stojí :-)
Ač je dusno k padnutí, tak jdu jezdit na rotopedu, hezký večer :-)

Reklama

Přidat komentář